Antrąją specialiųjų žaidynių dieną Lietuva iškovojo auksą ir sidabrą, o futbole įveikė Braziliją

Lietuvos specialioji komanda dviem apdovanojimais papildė trofėjų kraitį per antrąją specialiųjų olimpinių žaidynių dieną Abu Dabyje.

Specialiosios žaidynės vyksta Abu Dabyje.<br> Twitter nuotr.

2019-03-17 10:07, atnaujinta 2019-03-17 10:10

Žaidynėse Jungtiniuose Arabų Emiratuose auksą šeštadienį laimėjo plaukikas iš Vilniaus Adomas Bužinskas.

Trenerės Astos Misiūnaitės 17-metis auklėtinis 50 metrų laisvuoju stiliumi įveikė per 1 min. 4,21 sek. ir savo kategorijoje (M04) buvo greičiausias.

Antrąją vietą pusės maratono distancijoje lengvosios atletikos varžybose užėmė ir sidabrą laimėjo Aušra Burbulytė.

Zenono Misiūno treniruojama 29-erių metų bėgikė iš Utenos distanciją įveikė per 1 val. 55 min. 15 sek.

Dar vieną pergalę futbolo turnyre pasiekė Lietuvos komanda, šeštadienį 2:0 įveikusi Braziliją grupės varžybose, kuriose lietuviai dabar pretenduoja į pirmąją vietą.

Sėkmingai atranką šeštadienį įveikė Lietuvos irkluotojai, pratęsiantys kovas finalo etapuose.

Specialiose olimpinėse žaidynėse dalyvauja apie 7,5 tūkst. intelekto sutrikimų turinčių atletų iš 190 valstybių. Jie varžosi 24-iose sporto šakose.

Lietuvos delegacijos sąskaitoje jau yra 5 aukso ir 1 sidabro apdovanojimai.