EUROLYGA

„Saracens“ regbininkai trečią kartą iškovojo Europos Čempionų taurę

Londono „Saracens“ tapo pirmąja Anglijos komanda, iškovojusia tris Europos regbio Čempionų taurės trofėjus. Šio turnyro finale šeštadienį „Saracens“ komanda Niukastlyje (Anglija) 20:10 (10:10) nugalėjo praėjusių metų čempioną „Leinster“ (Airija) klubą.

„Saracens“ komanda<br> scanpix nuotr.

May 13, 2019, 2:22 PM

Kamuolio prispaudimus varžovų įskaitiniame plote nugalėtojų gretose atliko Seanas Maitlandas ir Billy Vunipola, o dar 10 taškų čempionams tikslias baudos ir realizacijos smūgiais pridėjo Owenas Farrellas.

„Leinster“ klubas pirmavo nuo 3-ios rungtynių minutės, kuomet 3 taškus pelnė Jonathanas Sextonas. 31-ąją min. žeminimą pelnė Tadhgas Furlongas, dar du taškus po akimirkos realizacijos smūgiu pridėjo J. Sextonas ir Airijos ekipa pirmavo 10:0, tačiau dar pirmajame kėlinyje „Saracens“ rezultatą išlygino, o antrajame kėlinyje Anglijos ekipa neleido varžovams pelnyti nei taško.

Rungtynes stadione stebėjo 52 tūkst. žiūrovų.

„Saracens“ komanda anksčiau Čempionų taurę iškovojo 2016 ir 2017 metais.

Pusfinalyje balandžio mėnesį „Saracens“ 32:16 nugalėjo „Munster Rugby“ (Airija) komandą, o „Leinster“ ekipa 30:12 pranoko „Toulouse“ (Prancūzija) regbininkus.