A. Seja pasaulio taurės varžybose Vokietijoje iškovojo bronzos medalį

Duisburge (Vokietija) vykstančio pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės antrojo etapo vyrų vienviečių baidarių 200 metrų distancijos finale šeštadienį Lietuvos atstovas Artūras Seja užėmė trečiąją vietą.

Arturas Seja kovoja trasoje.<br>A.Pliadžio nuotr.

2019-06-01 14:53, atnaujinta 2019-06-01 18:14

Lietuvos atstovas nuotolį įveikė per 35,251 sek.

Nugalėjo britas Liamas Heathas (34,647 sek.), antras finišavo prancūzas Maxime'as Baumont'as (35,111 sek.).

Šios rungties B finale Ignas Navakauskas buvo šeštas (35,730 sek.), o galutinėje įskaitoje jam atiteko 15-oji vieta.

Vyrų vienviečių kanojų 1000 metrų distancijos B finale Lietuvos atstovas Vadimas Korobovas finišavo septintas (3.58,716), o galutinėje įskaitoje užėmė 16-ąją vietą.

Vyrų dviviečių baidarių 1000 metrų distancijos antrajame pusfinalio plaukime Lietuvos atstovai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas užėmė ketvirtąją vietą ir nepateko į pagrindinį finalą bei tęs kovą dėl 10-18 vietų.

Mūsiškiai nuotolį įveikė per 3 min. 16,560 sek. Iki trečiosios pozicijos ir kelialapio į finalą lietuviams pritrūko 1,329 sek.

Dviviečių kanojų 1000 metrų distancijos antrajame pusfinalio plaukime Osvaldas Murza ir Jevgenijus Kuračionokas liko aštunti (3.46,899) ir baigė savo pasirodymą.

Moterų vienviečių kanojų 200 metrų distancijos trečiajame pusfinalio plaukime Rūta Dagytė finišavo septinta (48,618 sek.), o Gabrielė Čerepokaitė – devinta (51,952 sek.).

C finale R.Dagytė buvo penkta (49,643 sek.; 23 vieta galutinėje įskaitoje), o G.Čerepokaitė – septinta (51,371 sek.; 25 vieta).