Lietuva Europos žaidynių medalių lentelėje užima 30-ąją vietą

Minske (Baltarusija) vykstančių antrųjų Europos žaidynių medalių lentelėje Lietuva, turinti po vieną aukso ir sidabro apdovanojimą, po penktadienio varžybų užima 30-ąją vietą.

Simona Krupeckaitė tapo Europos žaidynių keirino rungties čempione.<br>V.Dranginio nuotr.

2019-06-28 23:14, atnaujinta 2019-06-28 23:15

Abu medaliai buvo iškovoti dviračių treko varžybose. Simona Krupeckaitė tapo Europos žaidynių čempione keirino rungtyje, o kartus su Migle Marozaite pelnė sidabrą komandų sprinte.

Pirmauja net 81 medalį (33 aukso, 16 sidabro, 32 bronzos) iškovoję Rusijos atletai. Antrąją vietą užima Baltarusijos sportininkai (21, 14, 24), o trečiąją – Italijos atstovai (10, 9, 8).

Iš viso medalius jau iškovojo 40 šalių sportininkai (aukso – 31).