15-ąjį „Tour de France“ lenktynių etapą laimėjo britas S. Yatesas

106-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ 15-ąjį etapą sekmadienį laimėjo britas Simonas Yatesas („Mitchelton-Scott“). Jis 185 km nuvažiavo per 4 val. 47 min. 4 sek.

Simonas Yatesas laimėjo „Tour de France“ lenktynių 15-ąjį etapą. <br>AFP/Scanpix nuotr.

Jul 21, 2019, 8:58 PM, atnaujinta Jul 21, 2019, 9:01 PM

Antrąją vietą užėmė prancūzas Thibaut Pinot („Groupama-FDJ“), trečiąją – ispanas Mikelis Landa („Movistar“). Abu dviratininkai nuo nugalėtojo atsiliko 33 sek.

Lenktynių lyderiu išliko prancūzas Julianas Alaphilippe‘as („Deceuninck-Quick Step“). Jis antrąją vietą bendrojoje įskaitoje užimantį nugalėtojo titulą ginantį britą Geraintą Thomasą („Ineos“) lenkia 1 min. 35 sek.

Iš viso klasifikuoti 164 dviratininkai.

„Tour de France“ lenktynės, kurias sudaro 21-as etapas, baigsis liepos 28-ąją dieną.