Lietuvos dviratininkams – 16 Baltijos treko čempionato medalių

Panevėžyje, „Cido“ arenoje, vykstančio Baltijos dviračių treko čempionato pirmą dienąšeštadienį – Lietuvos atstovai iškovojo 16 medalių iš 24 galimų. Mūsų šalies sportininkai asmeninėse ir komandinėse rungtyse pelnė po šešis aukso ir sidabro bei keturis bronzos medalius. Po du aukso medalius iškovojo Miglė Marozaitė, Simona Krupeckaitė ir Vasilijus Lendelis, po vieną – Viktorija Šumskytė, Svajūnas Jonauskas ir Gedvinas Serafinas.

Miglė Marozaitė, Simona Krupeckaitė ir Olivija Baleišytė.<br> T.Gaubio nuotr.
Miglė Marozaitė, Simona Krupeckaitė ir Olivija Baleišytė.<br> T.Gaubio nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Feb 9, 2020, 3:49 PM, atnaujinta Feb 9, 2020, 4:05 PM

Dukart pasaulio ir triskart Europos čempionė, praėjusių metų Europos žaidynių čempionė, buvusi pasaulio rekordininkė bei ketverių olimpinių žaidynių dalyvė S.Krupeckaitė su M.Marozaite laimėjo komandų sprinto lenktynes, o po to buvo pirma keirine.

M.Marozaitė dar iškovojo pergalę sau neįprastoje rungtyje – skreče, o keirine pelnė sidabrą. V.Lendelis laimėjo komandų sprinto lenktynes (su S.Jonausku ir G.Serafinu) ir keiriną.

Taip pat išdalinti ir Lietuvos, Estijos ir Latvijos čempionatų medaliai. Po tris Lietuvos pirmenybių apdovanojimus pelnė M.Marozaitė (2-1-0), S.Jonauskas (2-1-0) ir Žygimantas Matuzevičius (0-1-2).

Vyrų keirino rungtyje bronzos medalį pelnė Barselonos, Atlantos ir Sidnėjaus olimpinių žaidynių dalyvis latvis Ainaras Kiksis. Pirmadienį savo 48-ąjį gimatadienį švęsiantis dviratininkas finale nusileido tik V.Lendeliui ir S.Jonauskui.

Taip pat vyksta ir Panevėžio sporto centro, „El-Eko Sport“ klubo bei Lietuvos dviračių sporto federacijos organizuojamos atvirosios jaunių (17-18 metų), jaunučių (15-16 metų) ir vaikų (13-14 metų) varžybos.

Čempionatas baigiasi sekmadienį.

Baltijos treko čempionato pirmos dienos prizininkai

Moterys

Grupinės lenktynės dėl taškų

1. Viktorija Šumskytė (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“).

2. Kristel Soonik (Estija).

3. Lina Svarinska (Latvija).

Komandų sprintas

1. Miglė Marozaitė ir Simona Krupeckaitė (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“).

2. Paulina Patinskaitė ir Gabija Rukaitė (Panevėžio R.Sargūno SG/„Fortūna“).

3. Kristel Soonik ir Elina Tasane (Estija).

Skrečas

1. Miglė Marozaitė (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“).

2. Olivija Baleišytė (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“).

3. Viktorija Šumskytė (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“).

Keirinas

1. Simona Krupeckaitė (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“).

2. Miglė Marozaitė (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“).

3. Olivija Baleišytė (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“).

Vyrai

Grupinės lenktynės dėl taškų

1. Danielis Kazis (Latvija).

2. Gediminas Kaupas („Velonova–Bioracer“).

3. Kristeris Ansonas (Latvija).

Komandų sprintas

1. Svajūnas Jonauskas, Vasilijus Lendel ir Gedvinas Serafinas (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“)

2. Žygimantas Matuzevičius, Žygimantas Norutis ir Eitvilas Aželis („Vitus“)

3. Arminas Bagdonas, Mantas Bitinas ir Airidas Videika (Panevėžio R. Sargūno SG/„Colibri“)

Skrečas

1. Danielis Kazis (Latvija).

2. Kristeris Ansonas (Latvija).

3. Mantas Bitinas (Panevėžio R.Sargūno SG/„Fortūna“).

Keirinas

1. Vasilijus Lendelis (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“).

2. Svajūnas Jonauskas (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“).

3. Ainaras Kiksis (Latvija).

Lietuvos čempionato prizininkai

Moterys

Grupinės lenktynės dėl taškų

1. Viktorija Šumskytė (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“).

Komandų sprintas

1. Miglė Marozaitė ir Simona Krupeckaitė (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“).

2. Paulina Patinskaitė ir Gabija Rukaitė (Panevėžio R.Sargūno SG/„Fortūna“).

Skrečas

1. Miglė Marozaitė (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“).

2. Olivija Baleišytė (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“).

3. Viktorija Šumskytė (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“).

Keirinas

1. Simona Krupeckaitė (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“).

2. Miglė Marozaitė (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“).

3. Olivija Baleišytė (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“).

Vyrai

Grupinės lenktynės dėl taškų

1. Gediminas Kaupas („Velonova–Bioracer“).

2. Žygimantas Norutis („Vitus“).

3. Žygimantas Matuzevičius („Vitus“).

Komandų sprintas

1. Svajūnas Jonauskas, Vasilijus Lendelis ir Gedvinas Serafinas (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“).

2. Žygimantas Matuzevičius, Žygimantas Norutis ir Eitvilas Aželis („Vitus“).

3. Arminas Bagdonas, Mantas Bitinas ir Airidas Videika (Panevėžio R.Sargūno SG/„Colibri“).

Skrečas

1. Mantas Bitinas (Panevėžio R.Sargūno SG/„Fortūna“).

2. Svajūnas Jonauskas (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“).

3. Žygimantas Matuzevičius („Vitus“).

Keirinas

1. Vasilijus Lendelis (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“).

2. Svajūnas Jonauskas (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“).

3. Airidas Videika („Colibri“).

 

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.