K. Dombrovskis pasaulio čempionate finišavo tarp 30-ies geriausių

Pasaulio biatlono čempionate – dar vienas lietuvių patekimas tarp 30-ies geriausiųjų.

Karolis Dombrovskis<br>A.Ivanovo nuotr.

Feb 19, 2020, 6:46 PM, atnaujinta Feb 19, 2020, 7:52 PM

Karolis Dombrovskis trečiadienį 20 km asmeninėse lenktynėse užsidirbo tik vieną baudos minutę (šaudymas 0+0+0+1) ir finišavo 30-oje vietoje.

Kiek nepasisekė Vytautui Stroliai (0+1+0+2), kuris liko 55-as. Tai gerokai komplikavo galimybes patekti į bendrojo starto lenktynes.

Kitas lietuvis Tomas Kaukėnas (2+1+0+1) finišavo 74-as.

20 km lenktynes laimėjo prancūzas Martinas Fourcade'as. Sportininkas suklydo tik kartą ir 57 sek. aplenkė norvegą Johannesą Thingnesą Boe, kuris suklydo dukart.

Italijoje vykstančiose pirmenybėse M.Fourcade'ui tai buvo jau antrasis apodvanojimas. Sportininkas prieš tai jau spėjo iškovoti trečiąją vietą 10 km sprinto rungtyje.