35 km sportinio ėjimo rungtyje A. Mastianica Europoje užėmė 17-ąją vietą

Miunchene vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate pirmą kartą buvo surengta 35 kilometrų sportinio ėjimo rungtis, o joje dalyvavo ir lietuvis Arturas Mastianica.

A. Mastianica.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Aug 16, 2022, 12:21 PM, atnaujinta Aug 16, 2022, 12:22 PM

Lietuvis trasą įveikė per 2 val. 46 min. 9 sek. bei užėmė 17-ąją vietą.

Lenktynėse startavo 26 sportininkai. Tiesa, 4 ėjikai lenktynių nebaigė, o 5 buvo diskvalifikuoti.

Greičiausias buvo ispanas Miguelis Angelas Lopezas, kuris 35 km įveikė per 2 val. 26 min. 49 sek.

Sidabras atiteko Christopheriui Linke, vokietis nuo čempiono atsiliko 2 min 41 sek. 3 min. 45 sek. nuo lyderio atsilikęs italas Matteo Giupponi iškovojo trečiąją vietą ir bronzos medalį.

Anksčiau sportininkai eidavo ne 35 km, o 50. Praėjusiame Europos čempionate A.Mastianica šioje rungtyje užėmė 14-ąją poziciją.