„Motor“ rankininkai prieš žiemos pertrauką iškovojo pirmąją pergalę Europos lygoje

Vyrų rankinio Europos lygoje pirmąją pergalę iškovojo Gintaro Savukyno treniruojamas Zaporižės „Motor“. Jis šeštajame ture namie įveikė „Aguas Santas“ komandą.

Jonas Truchanovičius.<br> Komandos nuotr.

Dec 14, 2022, 8:51 AM

Laikinuose namuose Diuseldorfe varžovus priimantis „Motor“ antradienį D grupės autsaiderių rungtynėse įveikė „Aguas Santas“ rankininkus 30:24 (13:8). „Motor“ žaidėjas Jonas Truchanovičius prie pergalės prisidėjo 1 įvarčiu.

Ukrainos klubas, iškovojęs 3 taškus, grupėje užima penktąją vietą ir tęsia kovą dėl kelialapio į atkrintamąsias varžybas, į kurias pateks keturios geriausios grupės komandos.

Tiesa, kova bus pratęsta negreit, nes dabar Europos lygos turnyre prasidės ilga pertrauka. Kitas rungtynes rankininkai žais tik 2023 metų vasario 7 dieną, po pasaulio pirmenybių.

Kitas „Motor“ varžovas bus D grupės lyderis Berlyno „Füchse“ klubas, kuris per 6 rungtynes iškovojo 12 taškų.

Iki žiemos pertraukos Europos lygos turnyre taškų neprarado tik „Füchse“ ir A grupėje pirmaujantis „Montpellier“. Šiedu klubai pirmieji užsitikrino teisę žaisti aštuntfinalyje.

B grupėje antradienį susitiko dvi komandos, kurioms atstovauja Lietuvos rankininkai. Vis dar be susižeidusio Rolando Bernatonio žaidžianti „Benidorm“ namie po permainingos kovos 33:32 (17:18) įveikė „Aix“ ekipą, kurios žaidėjas Gerdas Babarskas įvarčių neįmetė.

Po pergalės 4 taškus turintis „Benidorm“ pakilo į penktąją vietą. „Aix“, kurio sąskaitoje liko 6 taškai, užima trečiąją vietą. Šioje grupėje pirmauja „Flensburg-Handewitt“ (10 taškų) ir „Ystads IF“ (8).

C grupės autsaiderių rungtynėse Hardo „Alpla“, kuriai dėl traumos negali padėti Karolis Antanavičius, išvykoje pralaimėjo „Balatonfüred“ komandai 26:27 (15:13).

„Alpla“ turi tik 1 tašką ir užima paskutinę šeštąją vietą. C grupės lyderė yra 10 taškų iškovojusi Našicų „Nexe“.