Kurtiesiems lietuviams – pasaulio čempionato bronzos medaliai

Brazilijoje pasibaigusiame 3-iajame pasaulio kurčiųjų jaunimo iki 19 metų badmintono čempionate bronzos medalius iškovojo Vaidas Voroneckis ir Aurelija Ramaneckaitė.<br> K. Rimkienės nuotr.

Jul 13, 2023, 11:14 AM

Vilniečiai mišrių dvejetų varžybų pusfinalyje, dėl bilieto į finalą, susirėmė su Japonijos atstovais Yuki Morimoto ir Mai Yakabe. Akivaizdžiai vyresni būsimieji čempionai įveikė 14-metį V.Voroneckį ir 15-metę A. Ramaneckaitę 21:8, 21:13.

Lietuvos badmintonininkai, pasidaliję trečiąja-ketvirtąja vietomis su Indijos rinktinės nariais, pasidabino bronzos medaliais.

Merginų dvejetų turnyre A. Ramaneckaitė ir Marija Rimkutė užėmė aukštą penktą vietą.

Džiaugdamasis auklėtinių medaliais, treneris Donatas Narvilas apgailestavo, jog pasaulio čempionatai vyksta kas ketverius metus.Vadinasi, lietuvių pora dėl amžiaus jau negalės dalyvauti 2027 m. planetos jaunimo pirmenybėse, kuriose turėtų galimybę laimėti vertingesnius medalius ir gal net čempionų vardus.

Jaunuoliai Brazilijoje neskuba krauti lagaminų, treneris suteiks jiems progą išmėginti jėgas 6-ajame pasaulio kurčiųjų suaugusiųjų čempionate, kuriame kovos ir pajėgiausi Lietuvos žaidėjai – Ignas Reznikas, Kazimieras Dauskurtas, Emilija Unte ir Vaiva Žymantė.