Abi Lietuvos komandos pateko į Europos jaunimo paplūdimio tinklinio čempionato atkrintamąsias

Rygoje (Latvija) vyksta Europos jaunimo (iki 20 metų) paplūdimio tinklinio čempionatas, kuriame varžosi dvi Lietuvos komandos. Abi jos įveikė grupių etapą ir pateko į atkrintamąsias varžybas.

Europos 20-mečių paplūdimio čempionate jaunieji Lietuvos atstovai žaidė sėkmingai.<br> CEV nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2023-08-18 21:18

Merginų turnyre Aigaro Birzulio treniruojamos Kotryna Čyvaitė ir Livija Vilkelytė dar turėjo įveikti kvalifikaciją. Nugalėjusios Moldovos komandą ir pralaimėjusios Kipro atstovėms, mūsiškės pelnė vieną iš dviejų kelialapių į pagrindinį turnyrą.

G grupės starte mūsiškės 0–2 (15:21, 13:21) nusileido vengrėms Zsofi Vasvari ir Hannai Gubik, bet antrosiose rungtynėse 2–1 (16:21, 21:19, 15:11) įveikė estes Lill Kandimaa ir Gretę Jurgenson bei šventė labai svarbią pergalę.

Paskutinėse grupės rungtynėse K. Čyvaitė ir L. Vilkelytė 0–2 (18:21, 14:21) pralaimėjo norvegėms Juliai Moi Tennoy ir Sofiai Mol bei grupėje užėmė trečiąją vietą.

Pirmajame atkrintamųjų varžybų rate Lietuvos paplūdimio tinklininkės žais su danėmis Frida Lyo ir Caroline Krogh.

Vaikinų turnyre į atkrintamąsias varžybas pavyko prasibrauti Karoliui Palubinskui ir Sauliui Vilkeliui.

Mūsiškiai G grupėje 0–2 (13:21, 26:28) pralaimėjo švedams Jacobui Nilssonui ir Erikui Askui, 1–2 (23:21, 18:21, 12:15) turėjo pripažinti ukrainiečių Antono Moisejevo ir Jaroslavo Tymčenko pranašumą, bet lemiamoje akistatoje dėl likusio bilieto į atkrintamąsias 2–0 (21:17, 21:17) palaužė ispanus Rafaelį Cabansą ir Leonardo Koeppeną.

Pirmajame atkrintamųjų varžybų rate Lietuvos sportininkai žais su olandais Quintenu Groenewoldu ir Luuku de Grootu.

Europos U20 paplūdimio tinklinio čempionate dalyvauja po 32 vaikinų ir merginų komandas.

„Lietuva tiesiogiai“: kodėl bankai ir toliau brangina paslaugas?