Tinklininkai T. Staševičius ir A. Rumševičius iškovojo „Beach Pro Tour“ turnyro Maljorkoje bronzą

Maljorkoje (Ispanija) pasibaigusiame paskutiniame šio sezono „Beach Pro Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre Europoje trečiąją vietą užėmė lietuviai Tomas Staševičius ir Arnas Rumševičius.

T. Staševičius ir A. Rumševičius<br>CEV nuotr.

Oct 29, 2023, 6:49 PM

Paskutinę varžybų dieną Lietuvos paplūdimio tinklininkų laukė dvi įtemptos akistatos. Turnyro pusfinalyje lietuviai 1–2 (15:21, 22:20, 8:15) pralaimėjo antriems pagal skirstymą austrams Timo Hammarbergui ir Timui Bergeriui.

Austrijos sportininkai vėliau finale 2–0 (21:18, 22:20) įveikė latvius Aleksandrą Samoilovą ir Mihailą Samoilovą bei tapo turnyro nugalėtojais.

Dėl trečiosios vietos T. Staševičius ir A. Rumševičius žaidė su pajėgiais ispanais Javieru Huerta ir Alejandro Huerta. Po 54 min. trukusios kovos lietuviai šventė pergalę 2–1 (21:17, 19:21, 15:11) ir tapo turnyro prizininkais.

Šis Lietuvos duetas „Beach Pro Tour Futures“ turnyro apdovanojimus pelnė pirmą sykį.

Už trečiąją vietą jiems atiteko 320 pasaulio reitingo taškų.

Turnyro prizų fondą sudarė 5 tūkst. eurų.