„Kaunas City“ komanda dar kartą apmaudžiai pralaimėjo „HS Riga“ komandai ir sukompromitavo galimybes patekti į OHL Baltijos ledo ritulio čempionato atkrintamąsias varžybas.

Košmarą priminusi 106 sekundžių atkarpa nužudė „Kaunas City“ rungtynėse su „HS Riga“<br> hockey.lt nuotr.

Jan 7, 2024, 11:45 PM

Sekmadienį košmarišką atkarpą 3 kėlinyje išgyvenę kauniečiai 5:7 nusileido „HS Riga“ komandai. Tai buvo antrasis „Kaunas City“ pralaimėjimas prieš šiuos oponentus per dvi dienas.

Pirmus du kėlinius „Kaunas City“ užtikrintai kontroliavo rungtynes. Abejų kėlinių metu daugiau už varžovus atakavę vartus jie iš pradžių turėjo dviejų, o vėliau – vieno įvarčio pranašumą.

Visgi, viskas apsivertė aukštyn kojomis per 106 sekundžių atkarpą trečiajame kėlinyje. Per ją „Kaunas City“ sugebėjo praleisti net keturis įvarčius. Svečiams nepadėjo net ir šios atkarpos metu paprašyta pertraukėlė bei pakeistas vartininkas.

Nors vėliau „Kaunas City“ pelnė dar du įvarčius ir prie varžovų priartėjo iki vieno įvarčio, panaikinti oponentų persvaros jiems nepavyko. Galiausiai „HS Riga“ pelnė savo septintąjį įvartį nužudydami paskutines lietuvių galimybes išsigelbėti.

Po šio pralaimėjimo gerokai komplikavosi „Kaunas City“ galimybės patekti į atkrintamąsias varžybas. Nuo 6 vietos, kurią užėmusi komanda pratęs kovas dėl čempionų titulo, jie atsilieka jau 10 taškų.

„Kaunas City“ gretose šiandien du kartus ritulį į vartus siuntė Nazaras Ružnikovas, po kartą – Danielis Klineckis, Paulius Grybauskas ir Denysas Hončarenko. „HS Riga“ gretose įvarčius pelnė 7 skirtingi žaidėjai: Robertas Škute, Maksimas Pumpinšas, Dmitrijus Dilevka, Edvinas Berzinšas, Gitnas Šnepstas, Robertas Janis Polis ir Aleksandras Zaprivoda.

„Nauja diena“: ką reiškia kandidato R. Žemaitaičio pasitraukimas iš Seimo?