Europos čempionate Kaune apie auksą svajoję Sakartvelui atstovaujantys Rusijos čiuožėjai liko antri

Kauno „Žalgirio“ arenoje vykstančiame Europos dailiojo čiuožimo čempionate išdalintas pirmasis medalių komplektas.

Ketvirtadienį porų kategorijoje auksą pirmą kartą karjeroje iškovojo Italijos atstovai Lucrezia Beccari ir Matteo Guarise antri liko Sakartvelui atstovaujantys rusai Anastasija Metelkina ir Luka Berulava, o trečią vietą laimėjo  Rebecca Ghilardi ir Filippo Ambrosini. <br> AFP/Scanpix.nuotr.

Jan 12, 2024, 4:09 PM

Ketvirtadienį porų kategorijoje auksą pirmą kartą karjeroje iškovojo Italijos atstovai Lucrezia Beccari ir Matteo Guarise. Bet to, šiai porai atiteko ir nuotaikingiausios varžybų poros prizas.

Italai po antrojo savo pasirodymo – laisvosios programos surinko 199,19 balo, nors po trumposios programos buvo tik treti.

Antroje vietoje liko Sakartvelo atstovai – Rusijos mieste Vladimire gimusi ir visą laiką Maskvoje gyvenusi Anastasija Metelkina ir Maskvoje gimęs kartvelas Luka Berulava.

Jie prieš laisvąją programą buvo pirmi ir svajojo apie čempionų titulą, tačiau smuko į antrąją vietą su 196,14 balo.

Nesėkmę šiai porai lėmė A.Metelkinos kritimas atliekant trigubą šuolį.

Trečiąją vietą užėmė dar vieni italai Rebecca Ghilardi ir Filippo Ambrosini (195,68 balo).