Dviratininkė Olivija Baleišytė Australijoje iškovojo septintą vietą

Penktadienį, vasario 2-ąją, Adelaidėje (Australija) prasidėjusio 2024 m. Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) treko Tautų taurės varžybų pirmojo etapo eliminavimo rungtyje Olivija Baleišytė iškovojo 7-ą vietą.

Olivija Baleišytė.<br>Gedimino Bagdono nuotr.

Feb 2, 2024, 4:37 PM

Nugalėjo Naujosios Zelandijos atstovė Ally Wollaston. Antrą vietą užėmė triskart pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtoja amerikietė Jennifer Valente, o trečią – šių metų Europos čempionato bronzos medalininkė britė Jessica Roberts.

Rungtyje, kurioje kas du ratus iškrenta po vieną dalyvę, startavo 21 dviratininkė iš tiek pat šalių.

Olivija pasaulio eliminavimo rungties reitinge užima penktą vietą.

O. Baleišytė sekmadienį dar dalyvaus omniume (daugiakovėje).

Šeštadienį 3.30 val. (Lietuvos laiku) moterų sprinto kvalifikacijoje (40 dalyvių) pasirodys Miglė Lendel. Toliau kovą tęs 28 dviratininkės. Šešioliktfinalio važiavimai prasidės 5.16 val.

Vyrų keirino rungtis (38 dalyviai), kurioje startuos Vasilijus Lendel, prasidės 5.54 val. Lietuvos dviratininko varžovai pirmajame etape – Kinijos, Kolumbijos, Taivano ir Malaizijos sportininkai. Į antrąjį etapą pateks tik važiavimo nugalėtojas, o kiti dalyvaus paguodos važiavimuose.