Ir toliau viską laimintys Lietuvos ledo ritulininkai užsitikrino pasaulio čempionato medalius

Lietuvos ledo ritulininkai Vilniuje vykstančiame pasaulio I-ojo diviziono B grupės ledo ritulio čempionate užsitikrino medalius. Be pralaimėjimų žygiuojantys lietuviai antradienį 3:2 (0:0, 2:1, 1:1) įveikė Nyderlandus.

Lietuva – Nyderlandai<br> ELTA nuotr.
Daugiau nuotraukų (18)

2024-04-30 19:00, atnaujinta 2024-04-30 21:57

Pirmajame kėlinyje kur kas geriau atrodė Lietuvos ledo ritulininkai, tačiau neblogas progas besikurkusiems Rono Pasco auklėtiniams pasižymėti nepavyko ir po pirmųjų 20 minučių rezultatas buvo lygus 0:0.

Antrasis kėlinys kur kas sėkmingiau prasidėjo svečiams iš Nyderlandų. Lietuviams nesugebėjus išvalyti ritulio, šiam esant prie mūsų vartų, Jay‘us Huismanas įmetė ritulį į lietuvių vartus. Tai buvo vos pirmasis nyderlandiečių įvartis šiame čempionate.

Tačiau jau netrukus Markas Kaleinikovas sėkmingai pataisęs komandos draugo smūgį rezultatą išlygino.

Antrajam kėliniui artėjant prie pabaigos Nerijus Ališauskas pabandė savo sėkmę iš toli. Lietuvos rinktinės kapitono mestas ritulys tikslą pasiekė ir mūsiškiai išsiveržė į priekį 2:1.

Trečiajame kėlinyje lietuviams pavyko įgauti svaresnę persvarą. Šalia varžovų vartų perdavimo sulaukęs Ugnius Čižas sėkmingai nuginklavo nydernlandiečių vartininką.

Likus rungtyniauti pusseptintos minutės svečiai iš Nyderlandų sušvelnino rezultatą. Lennartas Vosmeras meistrišku metimu iš aštraus kampo pelnė įvartį.

Visgi per likusį laiką Nyderlandų komanda įvarčių nebepelnė ir mūsiškiai iškovojo pergalę

Rono Pasco auklėtiniai laimėjo visas tris žaistas rungtynes.

Iš pradžių lietuviai 3:0 susitvarkė su ispanais, o vėliau 6:1 sutriuškino estus.

Nyderlandai čempionatą pradėjo 0:3 nusileisdami kinams, o vėliau 0:4 neprilygo ukrainiečiams.