Po mačo su anglais estų gynėjas skubėjo į kareivines

Oct 13, 2014, 6:41 PM, atnaujinta Jan 27, 2018, 12:10 PM

Pirmąsias rungtynes Estijos vyrų futbolo rinktinės sudėtyje sužaidęs gynėjas Arturas Pikkas neturėjo kada atšvęsti savo debiuto. Iškart po rungtynių su Anglijos futbolininkais 21-erių estas išskubėjo į kariuomenę, praneša ESPN.

Atlikti tarnybą armijoje Estijoje privalo kiekvienas vyras. Sportininkams nereikia atlikti visos aštuonių mėnesių tarnybos, bet jie turi praeiti trijų mėnesių kursus.

A.Pikkas pastaruoju metu būtent gyveno tokiu režimu, todėl po pralaimėjimo Anglijai 0:1 iš Talino stadiono skubėjo grįžti į kariuomenę. Būstinėje jis turėjo pasirodyti iki 24 val.

Futbolininkas pratybas pradėjo rugsėjo 29-ąją. Kad galėtų sužaisti mačą Estijos rinktinėje, jis turėjo gauti Estijos gynybos pajėgų leidimą.

„Buvo nelengva žaisti, nes negaliu normaliai treniruotis su rinktine“, – prisipažino A.Pikkas.

Gynybos linijos žaidėjas kasdien turi keltis 6 val. ryto ir pasirodyti kareivinėse ne vėliau 24 val.

Taline Anglijos rinktinės pergalę lėmė Wayne‘o Rooney įvartis 74-ąją mačo minutę. Nuo antrojo kėlinio pradžios estai žaidė dešimtyje.

„Anglai nebuvo tokie grėsmingi, – po rungtynių sakė estų treneris Magnusas Pehrssonas. – Didžiuojuosi savo auklėtiniais, kurie labai sunkiai kovėsi ir vykdė žaidimo planą. Gaila, kad futbole svarbiausia – rezultatas.“