Susimovė: M. Balotelli jau per pertrauką apsimainė marškinėliais

Prieš pat patekdami į stadiono tunelį M.Balotelli su Pepe apsikeitė marškinėliais. Per mačo pertrauką.<br>AP nuotr.

Oct 23, 2014, 12:04 AM, atnaujinta Jan 25, 2018, 12:53 AM

Skandalingasis „Liverpool“ puolėjas Mario Balotelli tiesiog negali išvengti nesusipratimų. Čempionų lygos rungtynėse su Madrido „Real“ italas dar per rungtynių pertrauką nusprendė apsikeisti marškinėliais su varžovu Pepe, kai namuose jo komandą svečiai iš Ispanijos daužė triuškinančiu skirtumu, o pats futbolininkas neatliko nė vieno smūgio.

Nežinia, ar dėl šio epizodo, bet „Liverpool“ treneris Brendanas Rodgersas po pertraukos pasodino futbolininką ant suolo.

Pirmajame kėlinyje M.Balotelli neatliko nė vieno smūgio į Ikero Casillaso ginamus vartus, o „Real“ „Anfield“ stadione triuškino šeimininkus 3:0.

M.Balotelli vietą aikštėje užėmė Adamas Lallana.

24 metų žaidėjas nedelsiant sulaukė milžiniškos „Liverpool“ sirgalių kritikos bangos socialiniuose tinkluose.

Liverpulio komandos gerbėjų kantrybė senka. Per 10 mačų M.Balotelli įmušė tik vieną įvartį.