Į Čempionų lygos finalą patekusi „Juventus“ šėlo drabužinėje

Į finalą patekusi „Juventus“ džiaugsmo netramdė.<br>AFP/Scanpix nuotr.

May 14, 2015, 12:45 PM, atnaujinta Jan 3, 2018, 8:59 PM

Turino „Juventus“ futbolininkai į Čempionų lygos finalą pateko po 12 metų pertraukos. Tokia proga Italijos čempionai audringai šventė „Santiago Bernabeu“ darbužinėje.

Jie antrosiose Čempionų lygos pusfinalio rungtynėse išvykoje lygiosiomis 1:1 sužaidė su nugalėtojos titulą gynusia Madrido „Real“. Tačiau to pakako, kad „Senoji senjora“ žengtų į finalą. Pirmąsias rungtynes Turine „Juventus“ laimėjo 2:1.

Pirmajame kėlinyje šeimininkus į priekį išvedė 11 metrų baudinį realizavęs Cristiano Ronaldo, bet antrajame kėlinyje rezultatą išlygino „Real“ savo karjerą pradėjęs Alvaro Morata.

Birželio 6 dieną Berlyne vyksiančiame Čempionų lygos finale „Juventus“ žais su „Barcelona“.

„Juventus“ čempione paskutinį kartą tapo 1996-aisiais.