Šlykštu: pirštą varžovui į išangę įkišęs čilietis apgavo teisėją

E.Cavani buvo nepelnytai išvytas iš aikštės.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jun 25, 2015, 8:01 PM, atnaujinta Oct 29, 2017, 9:43 AM

Copa America“ turnyrą sukrėtė teisėjavimo skandalas – ketvirtfinalio mače tarp Čilės ir Urugvajaus teisėjas neatleistinai suklydo apgautas čiliečio Gonzalo Jara vaidybos.

Šeimininkų gynėjas kone viso mačo metu siekė išprovokuoti Urugvajaus lyderį Edisoną Cavani – galiausiai jis nusprendė imtis ne pačio maloniausio būdo ir sukišo pirštą varžovui į išangę. E.Cavani į tai nesureagavo, tačiau pats G.Jara krito ant žolės lyg pašautas.

Prisijunkite prie lrytas.lt sportas sirgalių komandos ir sužinokite visas karščiausias naujienas greičiausiai – tapkite gausios lrytas.lt sportas grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite PATINKA arba LIKE.

Net pirštu prie varžovo neprisilietęs urugvajietis prieš save išvydo antrąją geltoną kortelę ir buvo išvytas iš aikštės.

Be puolėjo 63 rungtynių minutę likęs Urugvajus neatsilaikė ir pralaimėjo 0:1. Įvartį 81 minutę pelnė Mauricio Isla.