Pirmas titulas per septynerius metus: latvė A.Sevastova tapo čempione Maljorkoje

Latvijos tenisininkė Anastasija Sevastova prieš metus pralaimėjo „Mallorca Open“ finale, tačiau tas pats scenarijus dar kartą nepasikartojo. 19 pasaulio raketė sekmadienį sugebėjo nugalėti Julią Georges 6:4, 3:6, 6:3 ir iškovojo savo pirmąjį titulą per pastaruosius septynerius metus.

A.Sevastova pagaliau iškovojo pirmąjį titulą.<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Jun 25, 2017, 9:16 PM

A.Sevastova šį sezoną demonstruoja neblogą sportinę formą, tačiau finale rungtyniavo pirmą sykį. Pusfinalyje ji lankėsi Madride bei Dubajuje, o ketvirtfinalyje pralaimėjo Štutgarte.

Latvijos tenisininkei tai buvo antrasis sezono turnyras ant žolės aikštės paviršiaus, o praėjusią savaitę Notingame ji nesėkmę patyrė jau pirmame etape.

Iš viso A.Sevastovai tai yra antrasis karjeros titulas, o pirmąjį ji iškovojo 2010-aisiais Estorile. Praėjusiais metais ji žaidė dviejuose finaluose, tačiau pralaimėjimą patyrė abu kartus.

„Mallorca Open“ čempionei atiteko 280 WTA reitingo taškų bei 34 tūkst. eurų piniginė premija.