Vienos iš naujausių „Eucerin DermoPure“ liniją papildžiusių priemonių – trejopo poveikio serumas ir apsauginis fluidas su SPF 30. Jos padeda naikinti po
aknės likusias žymes ir dėmeles bei apsaugo nuo jų atsiradimo, suteikia odai ilgai išliekančią matinę išvaizdą.
Naujasias „Eucerin DermoPure“ linijos priemones išbandę žinomi žmonės džiaugėsi jų veiksmingumu. Ne viename televizijos projekte dalyvavęs šokėjas Justinas Mejeris bei socialiniuose tinkluose aktyvi Agnė Jakimavičiūtė džiaugėsi, kad šios linijos priemonės padėjo pagerinti
aknės nualintos odos būklę.
Rezultatus Justinas Mejeris pastebėjo jau po dviejų savaičių.
„Eucerin DermoPure“ produktai išties padėjo mano veido odai. Ilgą laiką kovojau su akne, nesėkmingai ieškojau tinkamos kosmetikos... Išbandęs šią „Eucerin“ liniją supratau, kad tai yra priemonės, kurių man ir reikėjo.
Veido odos būklė pagerėjo jau po dviejų savaičių! Esu labai laimingas, kad aknė 90 proc. suvaldyta. Dabar galėsiu naudoti kitus „Eucerin“ produktus ir sumažinti po
aknės likusias veido dėmeles“, – džiaugėsi J.Mejeris.
Šokėjo nuomonei antrina ir Agnė Jakimavičiūtė. Naudodama „Eucerin DermoPure“ produktus rezultatą ji pastebėjo jau po keletos savaičių.
„Anksčiau spuogų turėjau daugiau, dėl to labai jaudinausi ir jausdavausi nemaloniai. Filmuojantis ir fotografuojantis jausdavau diskomfortą, bandydavau juos užmaskuoti.
Naudojant šias priemones oda atsigavo, jos būklė akivaizdžiai pagerėjo, todėl esu labai patenkinta“, – džiaugėsi A.Jakimavičiūtė.
Rekomenduoja ir specialistai
Nuo
aknės kenčia iki 95 proc. paauglių ir 15 proc. suaugusiųjų. Kokie faktoriai lemia šios ligos atsiradimą?
Dermatologė Rita Buivydaitė-Dailidienė sako, jog
aknės atsiradimą gali lemti daugybė priežasčių.
„Aknė yra multifaktorinis susirgimas, kurį gali lemti daug faktorių, tokių kaip tam tikros endokrinologinės ir ginekologinės patologijos. Tam įtakos gali daryti stresas, netinkamas gyvenimo būdas bei mityba, neteisinga odos priežiūra. Visi šie faktoriai įvairiais mechanizmais stimuliuoja riebalines liaukas, sukelia jų hiperfunkciją (seborėją), bei lėtinį uždegimą jose ir tuomet atsiranda spuogai“, – sako dermatologė.
Specialistė teigia, jog aknė kiekvienam gali pasireikšti skirtingai. Tad atkreipiant dėmesį į šios odos ligos laipsnį ir tipą dėl tolimesnio gydymo privalu pasikonsultuoti tiek su gydytoju dermatologu, tiek su kosmetologu.
„Kasdienei priežiūrai būtina naudoti prausiklį, drėkinantį kremą, saulės apsaugą bei, atsižvelgiant individualiai į būklę ir naudojamus medikamentus, specialias priemones, kurių sudėtyje yra gydomųjų savybių. Kiekvieno paciento
gydymas ir odos priežiūra yra individuali, nes kiekvieno iš mūsų oda yra skirtinga, todėl ir
aknės forma, sunkumo laipsnis skiriasi“, – apie į aknę linkusios odos priežiūrą pasakoja R. Buivydaitė-Dailidienė.
Pasiteiravus, kaip į aknę linkusiai odai pritaikyti tinkamas priežiūros priemones, į ką svarbu atkreipti dėmesį, dermatologė pabrėžia, jog pirmiausia privalu atsižvelgti į odos tipą ir būklę gydymo metu.
„Visų pirma visos priemonės turi būti nekomedogeninės. Kuomet vargina komedoninė
aknės forma, labai naudingos priemonės, kurios turi keratolitinių medžiagų, tokių kaip salicilo ar pieno rūgštis. Jei akne sergančio oda linkusi rausti, yra jautri, tuomet prausiklius reikėtų rinktis be rūgščių, nes jos gali papildomai dirginti odą. Jei sergant akne dėl taikomo gydymo atsiranda odos sausumas, tempimas ar pleiskanojimas, būtina rinktis odos lipidus ir keramidus atstatančius kremus“, – sako R.Buivydaitė-Dailidienė.
Anot specialistės,
aknės nualintai odai puikiai tinka „Eucerin Dermo Pure“ linija, kuri pasižymi uždegimą slopinančiomis savybėmis ir kurios sudėtyje yra keramidų, kurie palaiko odos apsauginį barjerą bei neleidžia odai prarasti drėgmės.
„Jei po
aknės vargina likusios rausvos ir rudos dėmės, reikia kuo anksčiau pradėti naudoti priemones jų mažinimui bei saugoti odą nuo saulės spindulių. Tam puikiai tinka
„Eucerin Dermo Pure Tripple Effect“ serumas bei
apsauginis fluidas nuo saulės su SPF 30.
Serumo sudėtyje esanti salicilo rūgštis užtikrina antibakterinį, odą nusluoksniuojantį keratolitinį poveikį, patentuotas tiamidolis ne tik mažina hiperpigmentines dėmes bet ir apsaugo nuo naujų atsiradimo, o likochalkonas A yra stiprus antioksidantas, kuris mažina sudirgimą, paraudimą ir apsaugo odos ląsteles nuo žalingo saulės spindulių poveikio“, – pasakojo dermatologė.
Nors aknė yra lėtinė liga, specialistė tikina, jog pasitelkus odos priežiūros ir gydymo priemones ligą galima ne tik kontroliuoti, bet ir visiškai išgydyti.
Tačiau tam reikia teisingai prižiūrėti odą, laikytis paskirto gydymo režimo, rinktis sveiką gyvenimo būdą bei vengti streso.
Liekamieji reiškiniai tokie, kaip žymės ar dėmelės, pasitaiko gana dažnai. Kuo sunkesne
aknės forma serga pacientas, ypač kai netaikomas tinkamas
gydymas, tuo didesnė tikimybė, kad tai nepraeis be tam tikrų pasekmių. Tad kaip to išvengti?
„
Gydymas paremtas dviem aspektais, pirma – būtina saulės apsauga, antra – specialios priemonės, kurios turi šviesinančių savybių. Tam puikiai tinka „Eucerin Dermopure Tripple Effect“ serumas bei apsauginis fluidas su SPF 30. Tai – naujovė
aknės gydymo pasaulyje.
Šis serumas tinkamas visų amžiaus grupių pacientams, kuriuos vargina použdegiminė pigmentacija. „Eucerin Dermo Pure“ apsauginis fluidas po
aknės likusioms dėmėms su SPF 30 ne tik saugo nuo žalingo UV spindulių poveikio, bet pasižymi ir kitomis savybėmis. Jame esantis dekandiolis pasižymi antibakteriniu poveikiu, mažina odos užterštumą, L-karnitinas reguliuoja sebumo išsiskyrimą , o likochalkonas A veikia kaip antioksidantas“, – pasakoja dermatologė.
Specialistė pabrėžia, jog sergant akne būtina gydytojo dermatologo konsultacija, kurios metu būtų įvertinta paciento odos būklė, ligos stadija bei pritaikomas medikamentinis
gydymas.