Didžiosios Britanijos sostinėje šių ir kitų metų rudens ir žiemos kolekciją pristačiusi
Victoria Beckham nustebino spalvomis.
Kaip ir prieš tai pristatytoje pavasariui skirtoje kolekcijoje, čia nebuvo vengiama raudonos spalvos. Garsiojo futbolininko Davido Beckhamo žmonos kolekcijos modeliams pasirodžius ant podiumo ugnimi sužėrėjo palaidinės, kelnės, suknelės, paltai bei batai. Be raudonos, avalynė žaižaravo ryškiai geltona ir mėlyna spalvomis, nemažai batų buvo papuošti vis dar madingu leopardų kailio raštu. Įdomu tai, kad pati dizainerė taip pat gana dažnai nuo galvos iki kojų pasidabina pamėgta raudona spalva, kuri kadaise ne tik simbolizavo pergalę bei energiją, bet ir buvo siejama su vyriškumu.
Kontrastais žerėjo ir „
Burberry“ darbai. Šaltiesiems sezonams skirta kolekcija buvo pavadinta „Audros“ vardu. Toks pavadinimas akcentavo britiškos kultūros, klimato ir politikos kontrastus, ypač išryškėjusius Didžiajai Britanijai išgyvenant permainingus „Brexit“ laikus. Nors mados namų generalinio kūrybos direktoriaus bei dizainerio Riccardo Tisci kolekcijoje irgi netrūko raudonos spalvos, ant podiumo karaliavo laisvesnis stilius, skirtas tiek vyrams, tiek moterims.
Itin originaliai atrodė drabužių pristatyme pademonstruota Didžiosios Britanijos vėliava – šalies simbolis priminė prie palto derinamą skraistę.
Moteriškumo triumfas ir apskritai stereotipus laužanti
mada nėra įsivaizduojama be Vivienne Westwood kūrybos. Skandalingosios dizainerės pasirodymas prasidėjo vienam iš manekenų ištarus žodžius: „Dabar kažkas turi nutikti. Šiais metais. Arba mes mirę. Mes kalbame apie šou, mes jame pasirodome – kažkas juk turi įvykti. Kodėl? 7 milijardai žmonių to nežino.“
Vienos garsiausių visų laikų dizainerių kolekcijos pristatyme anarchistiniu stiliumi taip pat puošėsi abiejų lyčių atstovai. Įspūdingai atrodė jų galvas dabinančios karūnos, ant kurių puikavosi tokie užrašai kaip „Angelas“ ar „Pasaulis“, susiję su teatrališkame kolekcijos pristatyme paliestomis temomis – dabartinio pasaulio situacija, globaliniu atšilimu.