Vieno britų etiketo konsultacijos kompanijos vadovė Myka Meier žiniasklaidai paaiškino, kad būdas, kaip kunigaikštienė laiko delninę, turėtų būti labai nepatogus, kai reikia kam nors paspausti ranką.
O štai portalo „MailOnline“ etiketo ekspertas Williamas Hansonas aiškino, kad Catherine taip delninę laiko ją naudodama tarsi apsaugos skydą, tačiau tai nėra geras bruožas/
„Kunigaikštienė, atrodo, mieliau nespaustų rankos tam tikriems asmenims. Tačiau tam išreikšti yra ir kitų, geresnių būdų nei rinktis delninę vietoj rankinės su dirželiu. Kitus būdus nei tokio aksesuaro pasirinkimas renkasi ir kitos karališkosios šeimos atstovės“, – aiškino ekspertė.
Pagal etiketo protokolą, nevalia ištiesti rankos pasisveikinti, kol to pirma nepadaro karališkosios šeimos narys (nesvarbu, jis kilmingasis pagal kraują ar susituokęs su tikruoju didiku).
Etiketo ekspertai aiškina, kad kai Catherine savo karališkosiose pareigose ims jaustis tvirčiau, supras, kad nėra jokio tikslo saugotis tokiais aksesuarais kaip delninė.
„Įgijusi daugiau patirties, Kembridžo kunigaikštienė greitai supras, kad neprivalo visiems būti perdėm maloni ir visiems spausti rankas. Tiems, su kuriais ji neturi laiko pasisveikinti, pakaks ir mandagios šypsenos“, – aiškino W.Hansonas.
Net jei rankose ir nelaiko delninės, ji vis tiek linkusi abi sunertas rankas laikyti priekyje savęs. Kita vertus, kunigaikštienė galbūt taip sąmoningai bando įvesti naują karališkosios laikysenos ir elegancijos formą?
Pavyzdžiui, Didžiosios Britanijos karalienė Elizabeth II visada nešiojasi delninę savo kairiojoje rankoje. Taip darydavo ir jos motina.
„Visi pastebime, kad karališkoji šeima ir jų mados keičiasi kiekvieną dešimtmetį, nors dažnai ir trunka bent keletą dešimtmečių“, – aiškino W.Hansonas.