Pirkėjai apie ateitį – parduotuvės ir bažnyčios išliks

 

 Anot prekybos miestelio „Urmas“ pirkėjų, įprastos parduotuvės turėtų ir ateityje išlikti, nes labai neįdomu, kai nėra kur pasivaikščioti.<br> G.Bitvinsko nuotr. 
 Anot prekybos miestelio „Urmas“ pirkėjų, įprastos parduotuvės turėtų ir ateityje išlikti, nes labai neįdomu, kai nėra kur pasivaikščioti.<br> G.Bitvinsko nuotr. 
 „Urmas“ nuotr. 
 „Urmas“ nuotr. 
Daugiau nuotraukų (2)

Lrytas.lt

Feb 18, 2018, 11:21 AM

Kauno prekybos miestelyje „Urmas“ sutikti praeiviai, paprašyti išsakyti savo nuomonę kokia Lietuva bus po 100 metų, prognozavo visišką technologijų ir interneto suklestėjimą, vylėsi, kad gyvenimo sąlygos bus dar geresnės ir palankesnės žmonėms.

Brigita ir Edvinas tiki, kad po 100 metų Lietuvoje bus daugiau jaunų žmonių negu dabar.

„Viskas čia bus gerai, niekas neišemigruos, truputį bus pasikeitęs žmonių mąstymas, bus žmonės labiau už save atsakingi, nesitikės kažko iš valdžios ir kad kažkas padėtų, o visi kurs savo gerovę ir kartu Lietuvos gerovę. Visas pasaulis daugiau žinos gerų dalykų apie Lietuvą“, – sakė jauna šeima.

Kalbėdamas apie to meto žmonių kasdienybę kaunietis Antanas svarstė, kad mobiliųjų telefonų jau greičiausiai nebebus, juos turėtų pakeisti kitokios technologijos.

„Įprastos parduotuvės turėtų išlikti, nes labai neįdomu, kai nėra kur pasivaikščioti. Tokie dalykai kaip bažnyčia, parduotuvė – tikrai turėtų išlikti. Negi sėdėt namuose, kad viską atneštų ir tik pro langą žiūrėt? Dar galvoju, kad čia turės būti Europos Jungtinės Valstijos. Dar Amerika ir Eurazija, o čia Europos valstijos“, – savo įžvalgomis dalijosi pašnekovas.

„Galvoju, kad Lietuva po šimto metų turėtų būti labai pasikeitusi, patobulėjusi į gerąją pusę. Transportas, pastatai, miestai, gamta, švietimo sistema. Manau Lietuva galėtų būti garsi ne tik savo pagrindine sporto šaka, krepšiniu, bet ir kitom sporto šakom. Ir taip pat galėtų būti garsi jaunaisiais talentais, dar neatrastais. Parduotuvės turėtų būti visiškai kitokios, o dauguma prekybos turėtų vykti internetu“, – svarstė dar viena pašnekovė Skirmantė.

Kita kaunietė, Eglė, mano, kad ir žmonių mąstymas turėtų būti pažangesnis – daugiau noro, daugiau galimybių įgyvendinti savo planus, veikti tai, ką nori.

„Dirbti ilgiau turbūt jau nebeišeitų, bet, ko gero, bus dirbama gerokai efektyviau nei dabar“, – mintimis dalijosi pašnekovė.

Tadas galvoja, kad po 100 metų mūsų šalis bus gerokai modernesnė. „Informacinių technologijų sritis, turėtų sparčiai tobulėti ir augti ir toliau, tad po šimto metų, kas bus net sunku įsivaizduoti. Gal skraidančios mašinos jau bus įprastos? Kaip bus su parduotuvėm, tai labai priklausys nuo to, kokie socialiniai sluoksniai išliks. Jei visi žmonės gerai gyvens, tai turbūt bus internetu prekiaujama, jei liks daug prasčiau besiverčiančių, jiems turbūt reikės įprastų“, – savo nuomone dalijosi vaikinas.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.