„LG Electronics“ pelną augino mobiliųjų telefonų pardavimai

„LG Electronics“ (LG) grynasis pelnas antrąjį ketvirtį išaugo 165 proc., palyginti su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais. DLG ElectronicsLG antrojo ketvirčio grynasis pelnas yra 399,8 mln. JAV dolerių. Veiklos pelnas, palyginti su praėjusiais metais, išaugęs 26,5 proc., sudaro 588,5 mln. JAV dolerių.

Daugiau nuotraukų (1)

lrytas.lt

2014-07-24 13:48, atnaujinta 2018-02-11 18:27

Neaudituotos antrojo ketvirčio konsoliduotos pajamos yra 14,93 mlrd. JAV dolerių. Jos padidėjo 7,7 proc., palyginti su pirmuoju šių metų ketvirčiu.

„LG Home Entertainment” per antrąjį ketvirtį uždirbo 4,94 mlrd. JAV dolerių arba 3 proc. daugiau nei praėjusį ketvirtį ir beveik tiek pat, palyginti su 2013 m. antruoju ketvirčiu. Šio padalinio veiklos pelnas yra 150 mln. JAV dolerių. Tai 64,9 proc. daugiau nei praėjusių metų antrąjį ketvirtį.

Toks rezultatas pasiektas dėl geresnio produktų asortimento ir mažesnių fiksuotųjų išlaidų.

Prognozuojama, kad „Ultra HD“ televizorių paklausa pagrindinėse rinkose toliau turės įtakos skystųjų kristalų televizorių pajamų augimui. Tikimasi, kad verslo sektorius, kuriame dominuoja monitoriai ir skaitmeninė produkcija, taip pat prisidės prie LG augimo šiame segmente.

„LG Mobile Communications“ antrąjį ketvirtį pardavė rekordinį– 14,5 mln. – skaičių išmaniųjų telefonų. Tai 20 proc. daugiau nei praėjusiais metais.

Išmaniųjų telefonų pardavimų išaugimą lėmė LTE ryšio telefonai, sudarantys daugiau nei trečdalį visų LG parduotų telefonų. Pardavimai išaugo 16 proc., palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, ir sudaro 3,51 mlrd. JAV dolerių. Tai – geriausias rezultatas nuo 2010 m. pirmojo ketvirčio.

LG mobiliojo sektoriaus antrojo ketvirčio veiklos pelnas – 83,4 mln. JAV dolerių. Šis laikotarpis nutraukia nuostolingą trijų pastarųjų ketvirčių iš eilės periodą.

Pasiektus rezultatus lėmė LG G3 populiarumas Korėjos rinkoje ir dideli „L-Series III“ serijos telefonų pardavimai. LG antrąjį šių metų pusmetį planuoja tęsti G3 pristatymus pasaulinėje rinkoje bei kurti daugiau masinės prekybos produktų, įskaitant ir įvairias G3 versijas, pavyzdžiui, ką tik pasirodžiusį „G3 s“ („G3 Beat“) bei papildomus L serijos modelius.

„LG Home Appliance Company“ pardavimai Korėjos rinkoje išaugo 9 proc., palyginti su praėjusių metų antru ketvirčiu. Šių metų antrojo ketvirčio pajamos buvo 2,94 mlrd. JAV dolerių, o tai yra 5 proc. mažiau, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų periodu.

Sumažėjimą lėmė nepalankūs užsienio valiutų kursų pasikeitimai, ypač – besivystančiose rinkose.

Sąnaudų struktūros pagerinimas lėmė „LG Home Appliance Company“ 95 mln. JAV dolerių veiklos pelną ir 3,2 proc. pelno maržą. LG tikisi, kad buitinės technikos pajamos ir pelningumas antrąjį pusmetį išaugs dėl naujų skalbyklių ir šaldytuvų pristatymo bei dėl išlaidų mažinimo.

„LG Air Conditioning & Energy Solution Company“ praneša apie stabilius komercinių oro kondicionierių ir naujų produktų, tokių kaip oro sausintuvai, pardavimus. Šių produktų pajamos antrąjį šių metų ketvirtį sudarė 1,59 mlrd. JAV dolerių, o veiklos pelnas – 159,4 mln. JAV dolerių.

Nepaisant šiek tiek mažesnių pajamų nei pernai tuo pačiu laikotarpiu, patobulintas produktų derinys lėmė antrojo ketvirčio 10 proc. pelno maržą. Tikimasi, kad antrojo pusmečio rezultatai bus geresni dėl išaugusios produktų paklausos Artimuosiuose Rytuose, pristačius papildomus kintamojo šaldymo srauto (VRF) oro kondicionavimo produktus, bei dėl didesnio ekonominio konkurencingumo komercinių oro kondicionierių rinkoje.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.