Albumo konceptą ketveriukė sugalvojo diskutuodama apie dabartinį grupės laikotarpį. „Tai pirmi metai, kuomet pilnai gyvename iš muzikos. Nebuvo lengva tą pasiekti, tad esame be galo dėkingi visiems, kurie mūsų klausė, mus palaikė, pirko atributiką ir bilietus į koncertus. Iki pat šios dienos tai yra svarbiausi faktoriai, lemiantys mūsų grupės gyvavimą“. Grupė nusprendė, kad šį etapą nori įprasminti paprastu, bet jai labai svarbiu žodžiu „džiaugsmas“.
Taip pat „jautì“ atskleidžia, kad albume itin daug padrąsinamųjų žodžių, kuriuos norėtų dedikuoti jauniems muzikantams. „Galima sakyti, kad į albumą nugulė tekstai, kuriuos būtume norėję išgirsti patys, kai dar tik pradėjome muzikuoti. Norime padėti jauniems menininkams. Jeigu kas nors į mus kreipiasi prašydami pagalbos, visuomet atsakome“.
Albumas buvo įrašinėjamas Ymir studijoje, kurioje pirminės dainų versijos įgijo daug tvirtesnius ir dar netikėtesnius pavidalus. Šį kartą grupė leido muzikai skambėti daug šaižiau. Apie albumo įrašus pasakoja ir prodiuseris Snorre Bergerud: „Aš visada siekiu, kad kiekvienas
albumas būtų kitoks.
Kalbant apie „DŽIAUGSMĄ“ – nusprendžiau, kad albumo skambesys turi būti labai „sausas“ ir grynas, tarsi „smūgis į veidą“. Taip pat išlaikėme ankstesnių „jautì“ albumų tęstinumą, kuomet įrašinėjame viską kiek įmanoma natūraliau, naudojant kuo mažiau „kompiuterinių triukų“. Beveik visi vokalai buvo įrašyti tarsi gyvame koncerte. Pavyzdžiui, dainoje „Roko diskoteka“ vokalas buvo įrašytas vos du kartus ir panaudotas be jokių papildomų redagavimų“.
Grupė džiaugiasi šiuo bendradarbiavimu: „Labai smagu, dirbti su profesionalu, kuris dar kartą perfiltruoja mūsų muziką. Mes su savo kūryba kartais per daug susigyvename ir nebegalime jos klausyti „objektyviai“, o Snorre visuomet įneša šviežių idėjų, kurios padeda dainoms įgauti finalinę jų formą“.
Muzikantai teigia, kad jau ilgą laiką norėjo išleisti drąsų albumą, kuriame nemaža dalis vokalo būtų išrėkta, žodžiai mažiau svajingi ir abstraktūs, o švarias gitaras būtų galima rasti vos poroje kūrinių.
„Dalį mūsų klausytojų albumo skambesys gali ne tik nustebinti, bet ir lengvai šokiruoti, bet viskas gerai, tegul susipažįsta su visomis mūsų pusėmis“ – juokiasi grupės nariai.
„Mums patinka išbandyti naujus žanrus, nestovėti vietoje“ – teigia „jautì“. Visi 3 pilno metro albumai, kuriuos grupė yra išleidusi iki šiol („Too fat to run“, „APREIŠKIMAS“ ir „DŽIAUGSMAS“) – visiškai kitokie. Jų skambesys atskleidžia, kad kūriniai buvo rašomi skirtingais laikotarpiais, tad ir pati muzika stipriai skiriasi. „Mums tai – didelis pliusas“. Labai nenorime kartotis, nenorime dirbtinai atkurti seną mūsų skambesį. Galbūt bus laikotarpis, kuomet pajusime, jog norime grįžti prie kažkurio etapo ir pateikti jį naujai. Jau net darosi įdomu, kur pasisuks ketvirtasis mūsų
albumas“.
Grupė per 6 gyvavimo metus išleido 3 pilno metro albumus bei 3 trumpo metro albumus (EP), 2022 m. „M.A.M.A“ muzikos apdovanojimuose buvo pripažinti geriausia metų roko grupe, 2022 m. liepos mėnesį Vingio parke apšildė vieną žymiausių roko grupių „Måneskin“, o jų koncertai nuo pustuščių barų užaugo iki tūkstantinių minių ir sausakimšų salių. Kaip jie patys sako: „Esame be galo dėkingi, kad tai vyksta. Anksčiau apie muzikanto gyvenimą tik pasvajodavome, o jau beveik metai laiko, kai muzika – mūsų pagrindinė veikla“.
Per šiuos metus grupės sudėtis kartą pasikeitė – į grupę atkeliavo naujas bosistas. Tačiau, kaip ir anksčiau, taip ir dabar, draugystė – yra pagrindinė grupės ašis ir vertybė. „Kurti pradėjome iš meilės muzikai, o grupė atsirado iš draugystės. Kartu išmokome groti ir rašyti dainas“.
Prieš albumo išleidimą grupė pristatė keturis singlus: „Superstaras“, „Žibutė“, „Roko diskoteka“ ir „Fake (feat. dj nevykele)“. Likusios 8 dainos taip pat turi jas lydinčius, kaip grupės nariai mėgsta vadinti, „vizualus“ arba minimalistinius klipus, kuriuos galima rasti „Youtube“ platformoje. Ne tik naujojo albumo dainas, bet ir seniai klausytojų pamėgtas dainas bus galima išgirsti albumo pristatymo koncerte, kuris vyks „Litexpo“, balandžio 6 d.