P.Meškėla įvardijo, kuris vyras, pasak jo – tikras šių laikų Romeo

Šį šeštadienį TV3 projekte „Romeo ir Džiuljeta“ – pusfinalis. Likę 8 dalyviai susikaus dėl galimybės patekti į finalą ir laimėti pagrindinius vaidmenis roko operoje „Romeo ir Džiuljeta“. Vienas pretendentų – Tadas Juodsnukis − semiasi vertingos patirties iš savo mokytojo Povilo Meškėlos, kuris pats kadaise buvo šios roko operos Romeo.

Tadas su Bjelle pasirodys projekto „Romeo ir Džiuljeta“ pusfinalyje.<br>TV3 nuotr.
Tadas su Bjelle pasirodys projekto „Romeo ir Džiuljeta“ pusfinalyje.<br>TV3 nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

lrytas.lt

Nov 15, 2013, 3:30 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 8:35 AM

„Iš Povilo jaučiu didžiausią palaikymą. Ir pasimokyti iš jo turiu ko. Esu girdėjęs rusišką variantą, kaip Povilas dainuoja Romeo arijas, – poroje vietų teko išsižioti“, – sako T.Juodsnukis.

P.Meškėla savo mokiniu visiškai pasitiki, ir palieka jam kūrybinę laisvę. „Mes labai dažnai susitinkame studijoje, aptariame idėjas, bet į jo repeticijas aš nevaikštau. Yra režisierius, choreografai. Žinodamas Tado atsakingumą, atiduodu viską jam, kad pats gražiai dėliotųsi ir nesiblaškytų. Mažiau žmonių – daugiau deguonies, – šypsodamasis sako P.Meškėla. – Tadas yra imlus, atidžiai klauso, atsižvelgia į visas pastabas. Mes pasišnekame, bet galutinius sprendimus jis priima pats. Manau, kad taip turi būti, juk jis padėties šeimininkas".

P.Meškėlos studijoje lankosi ir dėl Džiuljetos vaidmens kovojanti Bjelle. Gerdami arbatą jie kalbasi apie gyvenimą. „Šiai porai reikia leisti judėti, ir viskas bus tikra, prasminga, jautru, gyvenimiška“, – įsitikinęs P.Meškėla.

Į kalbas, kad T.Juodsnukis kopijuoja jį patį, P.Meškėla numoja ranka: „Nesąmonė. Čia lietuviškas bruožas – visada ką nors lyginti. Aš taip pat iš kažko mokiausi, išėjau į sceną turėdamas savo požiūrį ir supratimą, daug ką dariau intuityviai – juk nekėliau rankos specialiai, kad patiktų publikai, išėjo natūraliai. Per tam tikrą laiką tai galbūt tapo mano bruožu. Bet Tado juk nemokau: dabar taip pasižiūrėk, pakelk ranką...“

Povilas džiaugiasi, kad gyvenimas jį suvedė su Jeronimu Miliumi, T.Juodsnukiu: „Tai yra teisinga chebra, mąstanti, atsakinga, kūrybinga. Tadas tikrai bus asmenybė lietuviškoje scenoje, ir aš tikiu, kad jiedu su Jeronimu susitiks roko operoje. Žinau tiksliai, kad Tadas yra tikras šių laikų Romeo, nes aš jį pažįstu ne tik scenoje, bet ir gyvenime.“

P.Meškėla vaikinui stengiasi perduoti esminius dalykus: „Kai prasideda tikras gyvenimas, tikra praktika, viskas gali apsiversti. Žmonės baigia aukštuosius su teorinėmis žiniomis, o kai ateina į realų gyvenimą, tas žinias tenka dėti į šalį. Kai Tadas ėjo į televizijos projektą, buvo kalbama, kad reikės ir pop dainų, ne tik roko. Čia yra miuziklas, ir jame tu negali būti tik vienos srities atlikėjas. Tu turi būti pasikaustęs, ir visa tai daryti su profesionalių aktorių komanda, kurti vieną organizmą.“

Prieš bene 20 metų P.Meškėla pats įkūnijo Romeo roko operoje „Meilė ir mirtis Veronoje“: „Kompozitoriaus Kęstučio Antanėlio dėka aš pakliuvau pas E.Nekrošių, mane išgirdo. Dabar turime labai daug informacijos, o tada buvo visiškai kitaip. Buvau Romeo iš gatvės, labai daug dirbome, bet aš nebijojau eiti ir klausti, mokytis. Toje roko operoje yra ką padainuoti...“

Ar P.Meškėlos mokinys Tadas su Bjelle sėkmingai pasirodys projekto „Romeo ir Džiuljeta“ pusfinalyje ir dar žingsniu priartės prie roko operos, paaiškės jau šeštadienį 19.00 val. tiesioginėje projekto transliacijoje per TV3. Kartu su jais varžosi kitos trys poros: Ilja ir Silvija, Jonas ir Vilija, Liepa ir Martynas.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.