Gyvenimo nuotykis Argentinoje L. Somovą paskatino pasipuošti naujomis tatuiruotėmis

Vienas žinomiausių šalies elektroninės muzikos kūrėjų Leonas Somovas kartu su būriu kitų įžymybių nusprendė pasitikti vieną didžiausių gyvenimo nuotykių. Tai – jau visai netrukus ekranuose pasirodysiantis unikalus šokių projektas „Tangomanai“, kuris ne tik dalyvius, bet ir kiekvieną žiūrovą nukels į tolimąją Argentiną.

Leonas Somovas.<br>Pranešimo siuntėjo nuotr.
Leonas Somovas.<br>Pranešimo siuntėjo nuotr.
Projekto dalyviai.<br>Pranešimo siuntėjo nuotr.
Projekto dalyviai.<br>Pranešimo siuntėjo nuotr.
Akimirka iš projekto.<br>Pranešimo siuntėjo nuotr.
Akimirka iš projekto.<br>Pranešimo siuntėjo nuotr.
Projekto dalyviai.<br>Pranešimo siuntėjo nuotr.
Projekto dalyviai.<br>Pranešimo siuntėjo nuotr.
Leonas Somovas.<br>Pranešimo siuntėjo nuotr.
Leonas Somovas.<br>Pranešimo siuntėjo nuotr.
Projekto akimirka.<br>Pranešimo siuntėjo nuotr.
Projekto akimirka.<br>Pranešimo siuntėjo nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Lrytas.lt

Feb 21, 2023, 2:07 PM

Tačiau kartu ši patirtis L.Somovą ne kartą vertė vėl ir vėl perlipti per save. Juk anksčiau žinomo vyro gyvenime šokio beveik nebūdavo, arba tai versdavo jaustis nejaukiai, tad ką jau kalbėti apie tango?! Ir vis dėlto, ši patirtis buvo verta visų jausmų. O grįžęs namo, L.Somovas savo kūną netgi nusprendė papuošti tą įrodančiomis tatuiruotėmis.

Šokiai visuomet versdavo jaustis nejaukiai

Nors savo muzika užburia tūkstančius, visai kitaip būdavo su šokiais, kurių Leono gyvenime niekuomet nebūdavo per daug. Todėl nors pasiūlymas prisijungti prie projekto L.Somovui iškart padvelkė nepamirštamu nuotykiu, būtent šokio momentas kėlė didžiausią nerimą ir abejones.

„Šokau tik tiek, kiek būdavo vakarėlių. Tai nėra mano teritorija – šokti man visada buvo nedrąsu. Kai būdavo kokie filmavimai ar vakarėliai, kuriuose reikėdavo šiek tiek pašokti, man šis momentas visuomet būdavo nejaukus – reikėdavo per save perlipti. Muzikoje man viskas aišku – tai darau daug metų, jaučiuosi savose vėžiose. O šokis visuomet keldavo iššūkių. Tačiau iššūkiai yra smagu, o priimti šį buvo dar ir drąsu“, – šiandien atvirauja Leonas.

Kad nebūtų per lengva, projekto dalyviai Argentinoje išgirdo ir apie dar vieną naujieną. Visiems jiems teko ne tik pradėti mokytis šokti tango nuo nulio, bet ir kaip tikriems vietiniams savo pamokų rezultatus parodyti tiesiog bet kurioje Buenos Airių gatvėje ar net miesto centre. Ten, kur laukdavo negailestinga komisija. Mat tai – tiesiog praeiviai, ir patys tango ritmu nuolatos gyvenantys argentiniečiai!

Ši užduotis Leonui kėlė didžiulę įtampą, todėl žinomo vyro treniruotės nesibaigdavo nė minutei. „Daug repetavau – ir vienas, ir visaip kitaip. Save net filmavausi, kad grįžęs į viešbutį galėčiau pažiūrėti, kaip šokis atrodo iš šono. Kartais atrodydavo, kad šoku stipriai įsijautęs ir viskas pavyksta, o pasižiūrėjus vaizdo įrašus supranti, kiek dar daug reikia mokytis… Na, čia kaip ir muzikoje – nėra taip, kad kartą išmoksti ir nebėra vietos, kur tobulinti judesį ar emocijas. Tango nėra tik judesys. Jį apima labai daug dalykų. O labiausiai reikia dirbti su emocijomis“, – pasakoja jis, o kaip iš tiesų atrodys Leono pasirodymai, žiūrovai išvys jau visai netrukus.

Ne tik šoko, bet ir išpildė kitą savo svajonę

Žinoma, Leonas nebūtų Leonas, jei pramokęs šokti, nebūtų skyręs dėmesio ir pirmajai savo meilei – muzikai ir jos kūrybai. Todėl Argentinoje jis išpildė ir dar vieną savo svajonę – apsilankė vietinėje muzikos įrašų studijoje.

„Kadangi mano partnerė man rodė, kuo ir kaip gyvena, nusprendžiau atsakyti tuo pačiu. Todėl mes susiradome įrašų studiją ir ten praleidome visą pusdienį. Atsinešiau kompiuterį, parodžiau savo projektus, ką šiuo metu kuriu, pasidalinau savo atradimais. Buvo smagu – šis laikas patiko ne tik mano partnerei, bet ir vyrukui, kuriam ta studija priklausė“, – su šypsena prisimena jis.

L.Somovas tikina, kad kiekvienas dalyvis iš šio projekto pasiėmė vis kitokią, tačiau tokią pat nuostabią, tik jam priklausančią patirtį. Tačiau kartu visi jie tapo ir neatskiriami, o retkarčiais – net supanašėję.

Prie to prisidėjo ir gyvenimas vienuose didžiuliuose namuose. Būtent ten, kartu su kita projekto dalyve Simona Burbaite, Leonas kartą netgi surengė vakarėlį.

„Kadangi jį sugalvojome spontaniškai, ir nebuvome tam pasiruošę, reikėjo galvoti, kur pastatyti grotuvus. Suradę lyginimo lentą, pastatėme ją viduryje terasos ir didžėjavome – vakarėlis pavyko labai smagus. Buvo tikrai mažai miego, daug varginančių momentų, o ir pati kelionė truko 30 valandų. Tačiau per visą šį laiką nebuvo jokio irzulio, dramų, konfliktų ar pykčių“, – atvirauja jis.

Savo kūną papuošė 2 naujomis tatuiruotėmis

L.Somovas atviras – įspūdžiai, kuriuos patyrė šiame didžiausiame savo gyvenimo nuotykyje, nenublanko iki pat šių dienų. „Kai pamačiau projekto anonsą, viską prisiminiau ir vėl – tas emocijas, pirmuosius filmavimus ir nežinią, kas bus toliau. Iš šalies žiūrėdamas galvojau: „O, Dieve“, – šypsosi ir intriguoja jis.

Būtent dėl šios priežasties grįžti namo atgal į Lietuvą ir visą tą svajonę palikti tolimojoje Argentinoje, Leonui buvo be galo sunku: „Buvo ir ašarų, visko. Visas Argentinoje praleistas laikas, visa ta kelionė buvo viena geriausių mano gyvenime. Žinau, kad grįžęs pirmąją savaitę tiesiog žiūrėjau į sieną. Pirmąsias savaites po projekto buvau ne visai savyje.“

O ir paties Leono gyvenime nemažai pas pasikeitė. Dabar jis ne tik bet kuriame vakarėlyje bet kada galėtų sušokti tango, bet ir nusprendė šią savo patirtį įamžinti taip, kad niekuomet nepamirštų. „Tai paliko tiek įspūdžių, kad apie šią kelionę ir šokius pasidariau net dvi tatuiruotes“, – intriguoja jis.

Tiesa, taip pat jis neatmeta minties, jog tai – jokiu būdu ne paskutinis kartas, kai lankosi Argentinoje. Mat šalį jis pamatė ir dar kiek kitokią, nei kiti dalyviai. „Į Buenos Aires dar norėčiau sugrįžti, nes ten man patiko labai daug dalykų. Pavyzdžiui, kad tai yra daugiausiai knygynų turintis miestas pasaulyje. Kadangi mėgstu skaityti, man buvo labai įdomu tuos knygynus tyrinėti, vaikščioti“, – sako jis.

Sensacingas ir be proto aistringas naujas šokių ir nuotykių projektas „Tangomanai“ – nuo kovo 12 d. tik per TV3 ir Go3!

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.