Paaiškėjo, kas Argentinoje tapo Lietuvos žvaigždžių šokių partneriais

Sekmadienį prasidėjo didžiausia ir aistringiausia pavasario naujiena – TV3 ir Go3 projektas „Tangomanai“. 8-ios Lietuvos garsenybės išskrido į paslaptingąją Argentiną, kurioje viskas suksis aplink tango. O pirmojoje laidoje jie pagaliau susipažino ir su visos šios kelionės palydovais – savo šokių partneriais iš Argentinos. Kas jais tapo?

Paaiškėjo, kas Argentinoje tapo Lietuvos žvaigždžių šokių partneriais.<br> lrytas.lt koliažas.
Paaiškėjo, kas Argentinoje tapo Lietuvos žvaigždžių šokių partneriais.<br> lrytas.lt koliažas.
 Paola ir Ironvytas.<br> Pr. siuntėjų nuotr.
 Paola ir Ironvytas.<br> Pr. siuntėjų nuotr.
 Leonas ir Rocio.<br> Pr. siuntėjų nuotr.
 Leonas ir Rocio.<br> Pr. siuntėjų nuotr.
 Dijora ir Mauro.<br> Pr. siuntėjų nuotr.
 Dijora ir Mauro.<br> Pr. siuntėjų nuotr.
 Jose ir Toma.<br> Pr. siuntėjų nuotr.
 Jose ir Toma.<br> Pr. siuntėjų nuotr.
 Simona ir Juanas.<br> Pr. siuntėjų nuotr.
 Simona ir Juanas.<br> Pr. siuntėjų nuotr.
 Ineta ir Marcos<br> Pr. siuntėjų nuotr.
 Ineta ir Marcos<br> Pr. siuntėjų nuotr.
 Pr. siuntėjų nuotr.
 Pr. siuntėjų nuotr.
Candela ir Dovydas.<br> Pr. siuntėjų nuotr.
Candela ir Dovydas.<br> Pr. siuntėjų nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Lrytas.lt

Mar 13, 2023, 11:48 AM

Legendomis apipinta Argentina sužavi savo architektūra, gamta, kultūra, žmonėmis, futbolu, ir, žinoma, tango. Pastarasis čia – karalius, užimantis didžiulę vietą kiekvieno argentiniečio širdyje, nes šis šokis – tai kelionė, kuri niekuomet nesibaigia. O sekmadienį 8 žinomiems Lietuvos žmonėms ši kelionė tik prasidėjo. Jų laukia viskas – ir linksmybės iki paryčių, ir didžiausios stiprybės reikalaujantys iššūkiai, bučiniai, aistra bei nusivylimas.

Susitikę su savo partneriais, dalyviai keliaus po gražiausias Buenos Airių aikštes bei tango klubus, kur žiūrovams ir vietiniams – atsitiktiniams miesto gyventojams, kurie taps jų teisėjais – rodys savo pasirodymus. Pirmieji dalyvių pasirodymai – jau šį sekmadienį! Jiems teks pasirodyti nepaisant nei oro sąlygų, nei jaudulio, nei senkančių jėgų….

Kiekvieno lietuvio partneris iš Argentinos – didžiausias savo srities profesionalas, tango pasaulio legenda. Tačiau kas tapo kiekvieno lietuvio partneriu?

„Aš niekada neturėjusi „Tinder“, bet jausmas buvo toks, kad tuoj jį pamatysiu“, – dar prieš pamatydama savo partnerį jaudulio neslėpė Ineta Stasiulytė.

Jaudulys žinomos moters neapleido ir tada, kai ji pagaliau išvydo savo šokių partnerį Marcos – neabejotinai didžiausią šių dienų Argentinos ir viso pasaulio tango žvaigždę.

„Kai pamačiau tą nuostabų veidą, supratau, kad man teks nuleidus galvytę sekti savo kojas, nes reikės atitikti jo ritmą“, – pamačiusi, kaip šoka Marcos, neslėpė ji.

Simonos Burbaitės partneriu tapo Juanas, kuris kadaise treniravo net „Oskarą“ pelniusį ir „Krikštatėvyje“ vaidinusį aktorių Robertą Duvalį!

„Pamatęs Simoną iškart pagalvojau, kad ji – labai graži. Buvau tiesiog priblokštas“, – neslėpė susižavėjimo moterimi Juanas.

Aktorė Toma Vaškevičiūtė atviravo, kad jau net pirmoji diena projekte jai buvo itin jautri – moteriai vis norėjosi nubraukti ašarą. Panašiai ji jautėsi ir tada, kai sužinojo, kad jos partneriu tapo Jose – profesionalus tango šokėjas ir choreografas, šokdinęs net pačią buvusio JAV prezidento žmoną Michelę Obamą!

„Mano gyvenimo Jose… Mane, visų pirma, labai užveda šis vardas. Įsivaizduojate? Aš turėsiu savo Jose!“ – sakė aktorė, o Jose pasidalino ir savo įspūdžiais – anot jo, Toma savo energija stipriai išsiskyrė iš kitų dalyvių.

Paskutinioji iš moterų savo partnerį sužinojo Dijora Petrikonytė – juo tapo tituluotas tango šokėjas ir choreografas Mauro, jau ketverius metus nešiojantis Pasaulio tango šokių čempiono vardą sceninio tango kategorijoje.

„Kai įėjo Mauro, aš sėdėjau ir jaučiau, kaip man viskas aplink dingo. Jis bus pats geriausias partneris“, – sakė ji.

Įspūdingi argentiniečiai šokėjai sužavėjo ir Leoną Somovą, Dainių Kazlauską, Vytautą Medinecką-Ironvytą ir Dovydą Laukį.

„Kai pamatėme šiuos vyrus, mes susižvalgėme ir nusprendėme įjungti lietuvišką šaltumą, nes tokios ugnies dar nematėme… Dabar daugiau laiko praleisiu ne tik štanginėje, bet ir prie veidrodžio“ – juokėsi Ironvytas.

Pirmasis iš vyrų savo partnerę projekte sužinojo Dovydas. Ja tapo pasaulio tango čempionė ir nuolatinė geriausių Buenos Airių teatrų šokėja Candela.

„Yra tokių žmonių, prie kurių prisiglaudi ir jauti, kad viskas puikiai tinka“, – taip, tarsi pažinotų Candelą ne vienerius metus, kalbėjo Dovydas.

Leono partnere tapo ne viename televizijos projekte pasirodžiusi Rocio. L. Somovas neslėpė – jo partnerė jį gerąja prasme šokiravo.

„Kai matau, kaip ji šoka su savo partneriu, ir žinau, kad dabar aš būsiu jo pozicijoje, suprantu, kad man kažkokiu būdu taip pat reikės viso to išmokti. Tai – žiauriai didelis iššūkis“, – pripažino jis.

Vos išvydęs profesionalios tango šokėjos bei aktorės Ayelén šokį, Dainius iškart pasakė, kad tai, matyt, bus jo partnerė. Ne tik dėl to, kad jis – visos kompanijos tango dvasia, bet ir dėl to, kad abu su partnere mėgsta kiną. Pasirodo, kad Dainius neklydo – būtent ji tapo jo partnere.

„Jaučia mano širdis“, – sakė Dainius.

O štai Ironvyto partnere tapo Paola – tokia pat galinga moteris, kaip ir pats Ironvytas! Akrobatika – viena iš stipriųjų jos pusių.

„Kai išėjo mano partnerė, mano akys buvo ant kaktos. Galvoju, ir jai davė mane? Bijau jai nesugadinti to džiaugsmo projekte…“, – jaudinosi Ironvytas.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.