Dalyvaudama populiariame realybės šou Ieva tikisi surasti tikrą meilę: „Jau 5 metus esu vieniša“

Antrąjį sezoną grįžtantis TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ jau visai netrukus pakvies į tikrą aistrų sūkurį įspūdingoje viloje Pietų Ispanijoje! 10 jaunų žmonių nuo birželio 5-osios čia pradės geriausią savo vasaros nuotykį. O kai kurie iš jų galbūt netgi sutiks savo gyvenimo meilę…

 Ieva.<br> lrytas.lt koliažas.
 Ieva.<br> lrytas.lt koliažas.
 Ieva.<br>Asmeninio archyvo nuotr.
 Ieva.<br>Asmeninio archyvo nuotr.
 Ieva.<br>Asmeninio archyvo nuotr.
 Ieva.<br>Asmeninio archyvo nuotr.
 Ieva.<br>Asmeninio archyvo nuotr.
 Ieva.<br>Asmeninio archyvo nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Lrytas.lt

2023-05-27 13:26

Sudalyvauti realybės šou Ieva svajojo jau seniai, o pagaliau šiam norui išsipildžius, ji ėmė puoselėti ir dar vieną troškimą – čia patirti tikrą meilę. Ir nors atrodytų, kad promo modeliu dirbanti mergina nuolatos apipilama komplimentais, kandidatus į savo antrąją pusę Ieva vertina griežtai – ne visas dėmesys jai yra malonus, kaip ir ne visi vaikinai verti jos širdies.

Gyvenimas svetur stipriai užgrūdino

Ieva šiuo metu gyvena tarp Lietuvos ir Jungtinės Karalystės, tačiau savo gyvenimą ateityje norėtų sieti tik su gimtąja šalimi.

„Pirmą kartą Londone apsilankiau tuomet, kai man buvo 9 metai. Tuo metu ten, vieno kambario bute, jau gyveno mano tėvai. Iki 12 metų su močiute vis dar gyvenau Lietuvoje, tačiau vėliau, kad visa šeima būtų kartu, su broliu nusprendėme persikraustyti į Londoną“, – savo gyvenimo istoriją pradeda pasakoti ji.

Tiesa, svetur nebuvo lengva. Tačiau nepaisant to, Ieva yra įsitikinusi, kad Londonas ją stipriai užgrūdino – mergina čia patyrė tokių dalykų, kokių Lietuvoje galbūt nė nebūtų išgyvenusi.

„Londone buvau ne kartą užpulta – pirmą kartą tai įvyko dar tada, kai man buvo vos 12 metų. Pamenu, užpuolikai iš mano draugės atėmė telefoną, aš dėl savo daiktų kovojau iki paskutinės akimirkos. O užpuolikus net vijausi! Tokių užpuolimų pasitaikė dar ne kartą, tačiau aš visuomet stengdavausi už save pastovėti. Ir ne tik už save – už kitus taip pat. Tiesa, vėliau gyvenime tai yra atsigręžę ir prieš mane – ne kartą esu susidūrusi su dviveidžiais“, – sako Ieva.

Būtent tokių žmonių mergina tikisi neišvysti ir karčiausiame vasaros nuotykyje Pietų Ispanijoje: „Esu pasiruošusi sutikti stiprias asmenybes. Nenorėčiau bendrauti su melagiais ar tokiais, kurie kuria intrigas ir kalba tau už nugaros. Negaliu pakęsti veidmainių ir apsimetėlių!“

Didžiausia svajonė – patirti tikrą meilę

Apie galimybę sudalyvauti realybės šou Ieva pripažįsta svajojusi jau seniai, o šiemet šios progos nusprendė nebepaleisti – juk antrą kartą ji gali ir nebepasitaikyti. Tiesa, noras save parodyti – ne vienintelė priežastis, dėl kurios ji ryžosi šiai avantiūrai. Projekte ji tikisi sutikti ir tą vienintelį.

„Jau 5 metus esu vieniša – sakau, kad tiek pat metų laikausi ir celibato. Mano aplinkos žmonės iš manęs pasijuokia, kad meilėje man niekuomet nesiseka – nuolatos susirandu kokį asilą. Kartais galvoju, gal problema manyje? Tačiau iš tiesų, mano gyvenime pasitaikė įvairių žmonių. Pastaruoju metu netgi nustojau vaikščioti į pasimatymus ir specialiai kažko ieškoti – norėčiau, kad meilė ateitų savaime, natūraliai. Vis dėlto santykių jau pasiilgau – norisi į kažką atsiremti, pasipasakoti, tiesiog kažkam rūpėti“, – atvirauja ji.

Ne paslaptis, kad promo modeliais dirbančios merginos sulaukia daug dėmesio – tą pripažįsta ir Ieva. Vis dėlto merginą domina tikrai ne kiekvienas gerbėjas…

„Nustebinsiu, tačiau gražių vaikinų nemėgstu, o dar labiau – gražesnių už mane. Mane traukia juokingi, protingi, ir tokie, kurie laikosi duoto žodžio. Tačiau, matyt, svarbiausia man yra ištikimybė, kadangi visuose praėjusiuose santykiuose esu patyrusi išdavystes“, – neslepia ji.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.