Vis dėlto Ch.Dapengo vardas per pasaulį nuskambėjo ir dėl kitos priežasties – biustas labiau primena Holivudo žvaigždę Tomą Hanksą nei karalienę.
Meno kritikas Markas Hudsonas sumalė šį biustą į miltus. Pasak jo, skulptorius nesugebėjo išlaikyti proporcijų, todėl galutinis rezultatas panašus į T.Hanksą.
Parodą organizavęs Paulas Harrisas teigia, kad toks rezultatas išėjo tik todėl, kad skulptorius nesistengė pagražinti monarchės.
„Šiai poniai – 89-eri ir ji nebėra jauniklė. Ponas Chenas sukūrė tokią karalienės skulptūrą, kokią ją mato: gerą ir supratingą seną ponią. Jis nesistengė jos pagražinti.
Mes manome, kad tai teisingas jos aukštenybės pavaizdavimas.
Markas Hudsonas sako, kad biustas panašesnis į Tomą Hanksą nei į karalienę. Aš neprisimenu, kad Tomas Hanksas įprastai nešiotų auksinę karūną“, – savo argumentus dėstė parodos organizatorius.
Pabrėžiama, kad Ch.Dapengas karalienės biustą kūrė nagrinėdamas fotografijas, vaizdo įrašus ir net sausainių dėžutes su karalienės Elizabeth atvaizdu. Jis tikėjosi, kad šių trijų medijų analizė jam padės pasiekti tobulą rezultatą.
Sukurti biustą skulptoriui pavyko tik iš 13 kartų. Porcelianinis biustas sveria apie 20 kilogramų.