Įvarčių fiestoje „Trakai“ 3:4 pralaimėjo „Sūduvai“

„Trakai“ apmaudžiai pralaimėjo beveik laimėtas rungtynes.<br>M.Kulbio nuotr. iš archyvo

May 11, 2014, 3:08 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 1:56 AM

Lietuvos futbolo A lygos 13-ojo turo rungtynėse sekmadienį LFF stadione Vilniuje Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai skaudžiai pamokė naujokę „Trakų“ ekipą. Mačo šeimininkai per paskutines dešimt minučių praleido du įvarčius ir pralaimėjo svarbų mačą 3:4. Kitame mače Pakruojo „Kruoja“ ir „Klaipėdos granitas“ sužaidė 2:2.

Lemtingą dūrį „Trakams“ 92-ąją minutę smeigė Mindaugas Grigalevičius, užbaigęs „Sūduvos“ ataką smūgiu iš baudos aikštelės.

Prieš tai jis 83-iąją min. atliko tikslų perdavimą serbui Marko Andželkovičiui, kuris smūgiu nestabdydamas kamuolio išlygino rezultatą – 3:3.

„Sūduvos“ treneris Darius Gvildys pademonstravo puikią nuojautą – abu rungtynių didvyriai aikštėje pasirodė po keitimų baigiantis mačui.

Pirmasis kėlinys nežadėjo įvarčių fiestos – į Tomo Radzinevičiaus įvartį 38-ąją min. „Trakai“ atsakė Dzmitrijaus Koubo smūgiu po trijų minučių.

Tuoj po pertraukos dukart pasižymėjo „Trakų“ žaidėjas Darius Miceika – 56-ąją ir 63-ąją min. jis išvedė savo ekipą į priekį 2:1 ir 3:2.

Tarp šių įvarčių dar buvo taiklus antrasis T.Radzinevičiaus smūgis 59-ąją min.

20 taškų surinkusi „Sūduva“ pakilo į ketvirtąją vietą, o “Trakai“ su 18 taškų nusmuko į septintąją.

Antrajame kėlinyje išsigelbėjusi „Kruoja“ surinko 23 taškys ir išsaugojo trečiąją vietą.

„Klaipėdos granitas“ pirmajame kėlinyje pasinaudojo šeimininkų gynybos klaidomis ir pirmavo 2:0 -- po Zigmanto Jesipovo įvarčio 26-ąją min. ir Ernesto Vieliulio taiklaus smūgio 28-ąją min.

Tačiau 54-ąją min. svečių žaidžiantysis treneris Robertas Poškus po kampinio nesusikalbėjo su vartininku ir galva nukreipė kamuolį į savo vartus.

Po 11 minučių dar kartą neužtikrintai sužaidus vartininkui Eduardui Kurskiui, rezultatas tapo lygus po Nerijaus Mačiulio pakartotinio smūgio.