Teksto dydis:
2019-05-31 00:49
LTU

Balt

Ant kiek reikia but atsilupusiam, kad neatskirt bengaliskos kates nuo lusies, nuotraukoje yra vadinama paprastoji lusis ir tai nera naminis gyvunas ir net ne kate, tai plesrus laukinis zinduolis. Idiotai tie zmones kurie prekiauja lusimis (kurios pagal istatymus LT yra uzdraustos) ir dar jas pristato kaip bengalu katina, o tokie atsilupeliai kaip kaip sis zmogus (o jis sugeba bent poni nuo zirgo atkirti?) ir perka net neziuredamas i snuki, nu nejaugi jis toks tamsuolis kad net nezino kaip atrodo lusis... tai gal ir jeigu maza tikgriuka jam butu ikise tai irgi pagalvotu, kad cia bengalas :-D Be zodziu.

0
2019-05-27 19:57
LTU

tik nuomone,o

Gali buti,kad sitas gyvunelis ka tik parveztas is laukines gamtos?nejokiu skyrybu priezastis?uz tai neprisileidzia naujo seimininko.blogiausiu atveju nepripazista seimininko,kaip vyro,savininke isdave savo augintini?cia slypi daugybe neatsakytu klausimu.

1
2019-05-27 19:32
FRA

Nugi net neabejoju, kad jis žinojo ką perka, tik d

Video matosi, kad kažkas glosto. Neteisingai augintos nuo gimimo kates irgi gali nesileisti liečiamos bet kam, šnypštimu, draskytis, tai normalus kates elgesys, kai ji patiria stresą ir labai bijo. . Mano pažįstami pasiėmė iš gatves eiline rainiuke, tai ji puse metu tik iš tolo i juos žiūrėjo. Dabar ant keliu sėdi, bet tik saviems, nuo svetimų bėga šalin. O tas žmogus norėjo katino kokio niekas neturi. Na tai ir susirado. Reikia mažiau pūstis ir prieš perkant gyvūnus tartis su specialistais ir pasidomėti daugiau jų laikymo salygomis.. Arabu Emiratuose irgi visokie prakute asilai perka liūtus, tigrus, gepardus ir juos kankina. Bausti tokius reikia. Šiuo atveju tai gyvūno kankinimas. Ta katiną iš jo atimti reikia. Jis visiškai nieko neišmano apie kačių elgesį, jam lietuviško rainiuko patikėti negalima, pavers žmogėdra. Ko lysti prie gyvūno, kai matai kad tas bijo? O su pardavėja tegul bylinėjasi. Ta ten irgi neaiškius biznius su gyvūnais suka. Jos veikla išvis reiktų pasidomėti.

0
2019-05-27 10:55
LTU

O sako,

nera durnu maxmudu ,o tik teroristai.....

1
2019-05-27 08:46
LTU

Katė

Na, kaina tai įdomi, 3000 Eur už neaiškios kilmės katę be dokumentų, kai veislynai su dokumentais siūlo už 800-1300 Eur. Čia kažkas kažko nepasako.

0
2019-05-26 14:20
LTU

to 400 Algiui

Kawenski, kas daugiau

0
2019-05-26 08:06
USA

Ir Gudri Vista uodega isidilgina

Visiems mums pasitaiko "kate maise nusipirkt" tai po to tenka daug nervu istaskyt. Ne musu reikalas is kur pinigai, is jusu nepavoge tai nera ko ir skaiciuoti. Daug protingiau yra katina nusipirkti nei kaklaraisti iz $3000 euru. O tokius snogus kasdien matome Lietuvos Ryto nuotraukose ir niekas nesipiktina. Kodel tyrima nutrauke tikrai stebina nes juk turi patikrinti is kur tie zmones laukini katina gavo ir atiduoti zmogui pinigus. O katinui tikrai ne vieta toj spintoj ji turetu paimti gyvunu prieziuros tarnybos.

0