Teksto dydis:
2019-07-08 15:11
SWE

ruonis

kelionių agentūros tapo Lietuvos kurortų kolionių agentūromis

0
2019-07-01 12:41
LTU

E

Ha ha visiskai teisingai, tik pamirso pamineti, kad nueini iki juros, o ten maudytis draudziama ir baudom po 100€ grasinasi.

0
2019-07-01 09:49
GBR

ganja

kokia salis toks ir poilsis,tuo labiau kad reikia but beprociu kad ilsetis prie uztersto tokio vandens telkinio kaip baltijos jura.tai besmegeniu miniai ir atitinkamos pramogos.

1
2019-06-29 23:28
USA

Renata

Jeigu nepatinka Palanga,pasaulis didelis,gali pasirinkti kitur nera jokiu problemu ,turek pinigu vaziuok kur nori I Florida,mes europoi ,kam verkti!!!

3
2019-06-29 20:32
POL

liudna

Man labai nepatinka tas netolerantiskas, sovinistinis straipnis kur raso kad merginai negali deveti ka nori nes to gadina aplinka kurortuose ir tt. Ispanijoje visi poilsautoja kaip tik nori ir niekas nemato kaip ilga yra tavo suknele. Kompleksai ir daugiau nieko. Reiskia kiti lietuviai trukdo pasivaikscioti palangoje.. nu paranoia kokia.

1
2019-06-29 19:10
LTU

makaulius

Ko ieškai, tą ir randi. Pamatei tą Basenkę, nepatiko. Kitą kartą neik. Yra ir subtilesnės kultūros vietų, norėsi susirasi. Kita vertus, neaišku dar kaip patys atrodėt. Gal irgi pajuokos verti pižonai.

2
2019-06-29 12:03
GBR

Palaga Nida

tik isrinktiesiems elitui ,runkeliui ten jokiu sansu kainos deja astranomines .lietuvos suknista politika ir ce atsispindi.

3
2019-06-29 10:35
LTU

zzx

Palanga yra tokia kokios nori poilsiautojai. Jei daugumai patinka katunskyte ir gert iki nukritimo - ta palanga ir duoda. O tiem kam sios pramogos ne prie sirdies - varykit kur nors kitur. Jau 13m nebeatostogauju Palangoj, bet tas gerai, nes zinai kur visi marozsi atostogaus ir ta miesta aplenki ;)

2
2019-06-29 06:16
LTU

Katunskyte

nepakeiciama,ir grabe dainuos.Bloga darosi.

2
2019-06-28 23:54
LTU

Nustebau

Atostogaujam su mažu vaiku, vaikštom į parką dieną pasigrožėti gėlynais, palesinti paukščius, vakare- į nemokamus Palangos orkestro koncertus (ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais nuo 18.30). Čia pilna renginių, ir mokamų ir nemokamų, puikiai sutvarkytų erdvių. Patogūs dviračių takai. Paplūdimy tikrai yra tualetų, ir kavinių taip pat yra. Jau nekalbant apie tradiciškai paplūdimiu vaikščiojančius ledų ir čeburėkų pardavėjus iš bado tikrai niekas nemirs. Mums vienas malonumas gulėt ant baltutėlio smėlio, bet norintiems berods galima išsinuomot gultus prie tilto. Mūsų patirtis kol kas labai pozityvi, tad matyt kas ko ieško, tas tą ir randa.

3
2019-06-28 21:46
LTU

taip

užsitrenkė kurortas ,tam pačiam bimbime ir nesikeičia niekas

4
2019-06-28 17:35
LTU

Diksi

Taip ir matau straipsnio autorę susiraukusią ir su panieka žiūrinčią į aplinkinius žmones ir aplinką. Ir iš kokio kaimo ši ,,aristokratė,, kad gali su pasibjaurėjimu žiūrėti į statybininką ir žmonių aprangą, tai sijonas jai per trumpas tai per ilgas. Tokia nekultūringa moteris, kad net šlykštu.... Ir kodėl ji galvoja,kad jos nuomonė yra teisinga... Man Palanga patinka. A š suprantu,kad žmonės skirtingi, vieniems vieni dalykai patinka ,kitiems kiti, tai Basanavičiaus gatvėje ir atsispindi. Be to kam po tą Basankę trintis , juk jūra tokia graži ir didelė vakare. O tas jo noras ,kad gultai būtų, tai nesąmonė ... ant smėlio gulėti minkšta ir malonu. O taksi, dar didesnė nesąmonė, tam ir kurortas,kad pajudėtum,pasivaikščiotu,nes tai sveikata....

5
2019-06-28 14:51
GBR

Dagira

Na verslininkai del marozu, per ilgų ir per trumpų sukniu, statybininkų įdegio bei apgirtusiu paaugliu tikrai nekalti :D

0
2019-06-28 11:04
LTU

>>>>>Astai.

Sakai, galima ir prie upes ar ezero pasirinkti poilsio vieta,mebutinai Palanga. Nu jo,ale tu rask tokia vieta!!! Yra tik LEIDZIAMOS vietos su padarytom lauzavietem ,nu ir dar kitokiu inventoriumi.Kitur nei nebandyk statyti palapines ar isvis ,kad ir be nakvynes,atsigulti kokioj vietoj prie kokios nors upes.Bus,dazniausiai,koks draustinis,rezervatas ar saugoma teritorija ar dar koks velnias. Panasiai buvo prie ruso,kada negalejai kur nori fotografuoti.Pvz.prie tos pacios Baltijos,pajurio zinoje. Dabar visoje Lietuvos teritorijoje NIEKUR negalima,jei nera IRENGTOS POILSIAVIETES. Ale pabandyk tokioj "poilsiavietej" pailseti!!! Besiilsint atvaro girtu gauja su "muzika" ir turi nori nenori dingti,o buna,kad ir kabinetis ima ir mustis pradeda,uz papu graibytis,svolaciai. "Grazu" dabar Lietuvoj,ne tik Palangoj....

1
2019-06-28 10:47
LTU

Vn

Netraukia manes Palanga jau daug metu. I Sventaja galiu trumpam, i Nida nuvaziuot. Bet ne i Palanga. Ten ilsetis patinka matyt tik tiem, kurie poilsi kaip gera pagerima supranta, kuriem trankymasis po barus iki ryto neatsiejama poilsio dalis.

11
2019-06-28 10:40
LTU

Palangoj rusiskas popsas

todel,kad Palangos kabakai kavenski rankose,kuriems ir "prie ruso" buvo gerai,gal net geriau,nei dabar ir jokie jie ne patriotai,sitie kavenski zmogai.Uz piningus jie ir velniui dusia parduos,ne tik Lietuva,ale ir savo Kauna. Kokie gali buti patriotai kavenski agurkiniai ar kiti kokie buve ar esami doktoriniai-daktariniai??? Juk jie savo paciu kauniniu ir lietuvos priesai,visos tos gaujos....

14
2019-06-28 10:35
LTU

AD

Kaunieti, PALANGA YRA PALANGA-ar sitaip patinka?

3
2019-06-28 10:32
LTU

AD

Turbut reiktu prisimint anu laiku vienos ruskes pasakytos frazes; VISKAS TOJE PALANGOJE BUTU GERAI IR JURA IR PLIAZAS- TIK BEDA, KAD JOJE LABAI DAUG LIETUVIU.Tai , jei jums nepatinka, kad Palangoje daug lietuviu, susirinkite smutkes ir olia lia.Niekas cia jusu nelaiko.Kitam kaunieciui pasakyciau, kuris pareiske, kad Kaunas yra Kaunas.Kalbantis su tokiu kaunieciu, turi susigaudyt, kad tavo pasnekovas kaunietis, kitu atveju tau prikis- o pas mus kaune taip ir anaip.Pasirodo, jis toks mandagus, kad nepasako, kad jis kaunietis, kazkaip nepadoru, geriau- o PAS MUS KAUNE

11
2019-06-28 10:29
LTU

Tam >>>"AD".

Nu vo,ir parodai,kokios tu gyvuliskos kulturos "verslininkelis" esi. Jau vien tas "....ko issipisineji...",pasako tavo super zema "kultura". Net Svinius viesoj vietoj,o juolabiau laikrastyje tokiu zodziu tikrai nesakys,nebent ,koks tulpinis ar gaidjurginis. Ko ir noreti,juk tikrai Palanga uzkariauta situ kavenski banditu,muziku...

4
2019-06-28 10:20
LTU

AD

Tai ko cia issipisineji, vazuok nafik i afrika, ko cia uz kitus, kelis tukstancius pisiaujancius, pasisakai.Gal kitiems visai neblogai ir Palangoje.Juk turbut dar like lietuvoje ptriotu.Geriau jau psisakytum, kuom tu prisidejai prie to, kad nebutu girtaujanciu pajuryje, gal pati pamegintum uz Katunskyte padainuot, ar paplysaut pagal tave, gal tu geriau paplysautum.Tu lietuviska nuop.....Ko gyveni lietuvoje, jei taip blogai, pyzdik i Londona ir smirdek.

19
2019-06-28 09:36
NLD

Visa Basanaviciaus gatve

Cia piktinasi? Autore teisi. Nevaziuoju ir nevaziuosiu trintis tarp runkeliu ir maudytis ju primyztoj juroj

23
2019-06-28 09:35
LTU

Virgis

O ko norėti ten gi kavenski mužikai ta Palanga užkariavę ., nu dar Klaipėda tai visai ką kita ,o šeip Turkija ,Graikija ,Egiptas be konkurencijos., Jurmala ir tai geriau . Iš kavensku mužiko genų nepašalinsi Kaunas yra Kaunas

18
2019-06-28 08:35
GBR

Palanga butu mielesne

Jeigu joje poilsiautu tokie zmones, kurie ilsisi Nidoj..Kas del Nidos.. megau, bet del kainu nebekeliu ten kojos, nes labai norint galima rast Vila ant vandenyno kranto Kanaru salose su visais patogumais,baseinu uz €600 euru 4 zmonems savaitei! Zinoma,uztrunka laiko per Owners direct,Airbnb , bet verta pasistengt!Geru visiems atostogu!!!

1
2019-06-28 00:26
LTU

Arūnas

Autorei gal tualetą pakrantėje pastatyti? Nežinau, kokiais kemsynais į pliažą ėjo, bet einant takeliais tvarkingų viešųju tualetų pakanka. Nori gultų kaip užsienyje? O nieko, kad užsienyje jie tik privačiuose pliažuose ir tik mokami. Jokių problemų, tegu nusiperka krūvą, ir organizuoja savo gultų nuomų verslą.

8
2019-06-27 23:43
LTU

Gertrudai ir panasiems pamokslautojams

na, pasakysiu paprastai, esate viena is tu, kurie matote Palanga tik is pavirsiaus.. Jei turetumet noro suprasti, kodel Palangoje keiciasi tik fasadas, reiktu cia pabandyti jums paciai atidaryti versla, ypac Basanaviciaus gatveje, ir ypac koki smulku.. Va tuomet pradetumet suprasti, kai susidurtumet su vietiniais biurokratais, politikieriais ar tyo paciu visu garbinamu meru!!!!!!!!! As zinau ne viena atveji, kada Palangos administracija del savo bukumo, inertiskumo ar kitu interesu (kaip galimai kysiu ar pan) atmete ne viena verslo ideja, atmete ne viena pasiulyma padaryti rekonstrukcijas.. Zodziu, pasakysiu atsakingai- Lietuvos zmones yra kvailinami!! Jei butu Palangoje tokia valdzia bent kaip Druskininkuose- viskas butu kitaip!! O kad jus nevaziuosit i Palanga- Palangos valdziai nusispjaut, bet nenusispjaut vietos verslininkams, bet jie ne nedaug gali ka pakeisti.

4
2019-06-27 23:35
LTU

Matyt

autorė iš tų, kurie ir prie stulpo gali prisiknist... Palanga nuostabi... Visko ten gali rast, o jau ko ieškosi tai kitas klausimas... Aišku, nėra viskas tobula, bet tikrai ne tragedija, kokią parašė...

18
2019-06-27 23:31
LTU

ja, ja, na, ja

Be to, ten sveikatingumo zona - jodas, ozonas ir t.t, pušynai. Visais laikais ten buvo važiuojama pataisyti sveikatą, įgauti jėgų, gauti vitamino D ir atsikratyti streso jūros pagalba, atsipūsti nuo kasdienių rūpesčių vartantis pliaže. Bet dabar jau kažkas ne taip? Kažką praleidau? Absurdas.

1
2019-06-27 23:28
LTU

JA, JA, NA, JA

Bet man juokingiausia, kad kiekviena ''perekšlė'' vis kažką pabrėžia ''apie šeimas'' - kur ''pramogos šeimoms'' ir pan. Atrodo, kad prieš trisdešimt metų nebuvo šeimų, ar ir apsivedę patampa kažkokia aukštesne rase, nei mama su vaiku tik ar anūkė su senele. važiavo tomis šeimomis į Palangą ir Šventąją dar tarybiniais laikais, ir kažkaip ir tos šeimos, ir tie jų vaikai atrasdavo tų pramogų - viskas būdavo įdomu ir gerai. O dabar mat, kažkokių išskirtinių pramogų lyg reiktų - atrodo, kad turi kas su tų šeimų vaikais ar pačiomis šeimomis užsiimti lyg su ''adaptuotais''. Juokingiau nebūna. Todėl nesistebiu, kad tokia iškreipto mąstymo ''višta'' nesugeba suvokti, kad ten ne pramogų parkas, o POILSIO ZONA, TODĖL TEN VAŽIUOJAMA PAILSĖTI NUO KASDIENIŲ ''PRAMOGŲ ŠEIMOMS''.

0
2019-06-27 22:32
LTU

Asta

Nesuprantu, kam važiuoti, jei esat taip nusivylę. Lietuvoje pilna kitų vietų poilsiui, netinka Lietuva- prašom į užsienio šalis. Net kur prie upės ar ežero galima puikiai pailsėti. Kam ta arogancija? Kiekvienas atsirinks pagal save. Gal kam ir triukšminga Palanga su plyšaujančia Katunskyte patinka. Ir tai yra normalu.O rašyti tam, kad rašytum, tikrai neverta.

7
2019-06-27 22:31
LTU

Faktas

Nustokite "šikti" ant Lietuvos. Buvome su žmona Joninių savaitgalį Šventojoje ir puikiai praleidome laiką. Kasmet (pavasarį ar rudenį)stengiamės aplankyti kokį kurortą ar šiaip pakeliauti už LT ribų ir galiu pateikti ne vieną pvz., kai matėme apsivėmusius girtus jaunuolius iš plačiosios Europos, ar 4-ą rytą siaučiančius girtus anglus, prikeliančius pusę poilsiautojų miestelio. Visur visko yra. Išmokime pagaliau surasti pozityvą!

3