Teksto dydis:
2019-08-26 17:47
LTU

Teip

Tokie asmenys, nesvarbu kokios jie tautybės bebūtų, rečiau romai, dažniausiai lietuviai ir rusai, kurie yra pažeidžiami socialiai, "stogą" įgauna tada, kai tampa policijos informatoriais, o jiems dzin, nes neturi ką prarast. Dėl šios priežasties su kaimynais bendraukite labai atsargiai. Koks nusmurgėlis jeigu vis pasitaiko jūsų kelyje išėjus į kiemą, jei dar ir užkalbina ar ko paprašo, bet to nedarydavo anksčiau, greičiauisiai yra informatorius.

0
2019-08-26 11:18
LTU

Vasia

Kybartai, pasižiūrėkite kas ten darosi, prie max vieni prekiaujantys čigonai, grupėmis stovi kai turguje prekiauja narkotikais ir cigaretėmis, y policija jie jau nekreipia dėmesio nes policija y juos ir nekreipia dėmesio, gal stogą turi, policija tik dviratininkus gaudo kur be liemeniu ar be šviesu važinėja, ar koky ne ten perėjus zmogely baudžia. Žodžiu betvarkė.

0
2019-08-26 09:46
DEU

Nu va

Iškelti dabar tuos čigonus į kitą socialini būstą, o kai ta prabangiai įrengs, į dar kita ir taip, kol visi socialiniai taps tokiais. Varguoliai valdžiai padėkos.

0
2019-08-26 06:04
LTU

Valdas

Seime diskusijos apie tai kada galima nusipirkti alaus ar vyno, o narkotikų prekeiviam suteikinėja socialinius butus, nes tai arčiau negu pats taboras. Narkotikai, cigarečių kontrabanda ir gėrimų kainos palyginus su valandomis kada prekiaujama alkoholiu, žymiai didesnės problemos, bet dabartiniams tai nesuprast ir nerūpi.

1
2019-08-26 01:54
USA

cirk na drote

"Iš visų bute buvusių čigonų tautybės asmenų buvo sulaikyta jau anksčiau už prekybą narkotikais teista 42 metų moteris ir 22 metų jos dukra." Dukra is karto paleido, motina paleis veliau. Policija visus prekeivius zino, nieko naujo nesuzinojo. Ar ne per brangiai kainuoja toks policijos ir teismu cirkas Lietuvoje.

1
2019-08-26 01:27
GBR

R

Nejaugi nera priemoniu sunaikinti ta bruda? Keiskit istatymus.

0
2019-08-25 23:54
LTU

Betgi

Kazkaip kuo toliau, tuo labiau policija kovoje su taboro cigonais narkodileriais primena klounus. Susidaro ispudis, kad cigonai visa policija uz nosies vedzioja, o mus savo neigalumu isspresti problema juokina.

0
2019-08-25 23:00
GBR

:)

Kodel pagailejo dukros? KODEL? jei tai todel, kad tai jauna cigone, reiskias reikia tesiti pareigunus uz tautine neligybe. Jei ne, reikia daryti vidini tyrima, kodel nbuvo paleista jauna narkotiku prekeive!!! bei ja suimti ir ikalinti. PS. visi sitie individai, gerai zinomi ir jau ne karta teisti uz narkotiku pardavima. Klausimas, kodel teismas paleidzia ar skiria mazas nuobaudas? Atlikti tyrimus teiseju skirusius bausmes! Taip turi buti tvarkomasi valstybeje.

0
2019-08-25 22:56
LTU

pilietis

cia tie ju 1100 eur rasti bute lasas juroje, tie narko dileriai puse dienos tiek padaro

0
2019-08-25 22:23
LTU

Taboro klientai

Labai dėkojame Durnių laivo vadovybei už produkcijos taškų išplėtimą. Dabar nebereikės taksistų varginti. Taškus pasieksime savo kojomis.

0
2019-08-25 21:07
SWE

SW

ISSKERSTI SUPISTUS ARKLIAVAGIUS ABORTO LIEKANOS

4
2019-08-25 21:05
LTU

Ona

Aš manau negerai tie narkotikai bet daro bizni visi o ką darytume jų vietoje visi vagia iš žmonių greit paliksim pliki o kaip milijonieriai tavo pasiteiraukite vogė ir vogs

8
2019-08-25 20:51
LTU

RASA

TAIP KAUNE STOTIES TURGUJE CIGONAI LAISVAI PREKIAUJA SIGARETEM O POLICNIKAI VAIKSTO PRIE TURGAUS IR APSIMETA KAD NEMATO JEI VALDZIA NORETU TAI PER SAVAITE ISNAIKINTU TA NARKOTIKU IR SIGARECIU PREKYBA IR TUOS KIRTIMUS ISNAIKINTU

1
2019-08-25 19:57
LTU

Socialinio būsto politika:

Siekdami atsižvelgti į didėjančius pirkėjų srautus ir mažindami išlaidas transportui savivaldybės taryba vienbalsiai pritarė čigonų integracijos į visuomenę projektui, todėl dabar visuose daugiabučių rajonuose dešimčiai namų teks kaip minimum po vieną čigonų šeimą... Narkomanų aprūpinimo ir logistinės problemos visad rūpi mūsų valdžiai...

1
2019-08-25 19:42
LTU

taboras

Neskubėkite narkašos žudytis, nepajusite abstinencijos nei minutei. Mentų elitas pašalina tik aptingusius platintojus. Dabar dozių bus dar daugiau. Įsilies nauji pajėgumai.

1
2019-08-25 19:41
GBR

Emma

Sveiki, ar jus domina tikri seksualiniai susitikimai jūsų mieste? Taigi išbandykite šį puslapį - 𝘸𝘸𝘸.lady4.fun Mano profilio vardas Emma25, laukiu jūsų, be to, yra mano intymios nuotraukos :)

15
2019-08-25 19:35
LTU

hehe

Parašykit čigonų, kad padėtų spręsti socialinės nelygybės problemas. Jie tai moka, į milicininko ir mužiko tandemas nemoka to daryti

1
2019-08-25 19:35
LTU

STEPAS ( na ir kas?????)

Gal prieš dešimt metų prie Kauno autobusų stoties visą dieną aidėdavo įsimintinas balsas - ( Vilnius Panevėžys, Kėdainiai,......) Dabar jau tylu. Tačiau prie geležinkelio stoties ir tada ir šiandien kasdien girdisi ,tiesa tik šnabždesys, ( tačiau ne vienas) - Kam cigarečių gal reikia cigarečių, cigaretės........ IR visi laimingi.... nuo romų iki sveikatos ir LRVR ministerijų.......

1
2019-08-25 18:21
LTU

KAPINIŲ SARGAS

O, kad čigonai neskandintų įkalčių unitazuose paprasčiausiai reikia prieš juos tikrinant užsukt laiptinėj vandenį... Ar tik nebus narko didmenininkai mentų naujai ministrei Tamašunienei užmiršę už stogą sumokėt, kad dabar vdrug jų torpedas čigonus mentai kibint pradėjo... juk visi seniausiai žino, kad narkotikų verslą mieste kuruoja mentų elitas... todėl ir pagauna tik smulkmę su keliais gramais... maladec lenkė moteriškė - gal ji pagaliau privers mentus dirbt... arba bent gaus kas jai priklauso nuo to verslo....

0
2019-08-25 18:13
USA

Xxxxx

Ir kaip jų neutilizuot už tai,čia gi nesibaigianti istorija su jais!!!!

1
2019-08-25 18:03
LTU

teresė

Jei taip elgtųsi lietuviai, seniai būtų prisistatę ne tik pareigūnai, bet ir vaikų teisių gynimo specialistai su kokiu "atvejo vadybininku" (labai kvaila sąvoka), neleistų ramiai gyvent, gal net vaikai būtų paimti. Juk taip ar ne? Bet kadangi tai čigonai, vaikai gali augti ir jiems kenksmingoj aplinkoj, tad ponios ir nosies į tokias šeimas nekiša. Juk taip ar ne?

0
2019-08-25 17:52
LTU

Va taip va, ponai

Policija imituoja darbą. O čigonai kaip prekiavo narkotikais, taip prekiauja, ir taip ir prekiaus. Tik dabar ne iš sulūžusių savo bakūžių, o iš prabangių butų. Eilėje socialiniam būstui gauti laukia nepasiturinčios mamos su vaikais, neįgalūs žmonės, bet mūsų šaunioji valdžia socialinius būstus skiria turtingiems kitataučiams nusikaltėliams, kurie niekada nė cento nesumokėjo valstybei jokių mokesčių.

0
2019-08-25 17:45
FRA

Volodia Teitelboim - euroliumpenų "end of story"

Tegul jie nors šūdą ant batono tepa ir valgo pasikeisdami - režimas sau, o žmonės sau gyvena visai kaip sovietmečiu nes žino, kad yra diktatūra ir reikia kažkaip gyventi diktatūroje, kaip ir prie sovietų ir beveik sutinka su tuo ką dėsto Volodia Teitelboim su nereikšmingomis išlygomis neoficialiai daugelis paliustrantu....bet... viešai parduotų už bublikų vėrinį. Viešai tai jie vadina "Europos tevynės išdavimu" ar "liga" nors viena pareigūnė buvo atviresnė "mes nežinojome, kad tokių bus" ta prasme - tai yra istorijos pabaiga - tiesė nuo praėjusių diktatūrų iki šių dieno hedonistinės demokfatijos El Dorado - "end of story", susitaikykite su represijoimis ir diktatūra ir ramiai sau vegetuokite.

8
2019-08-25 17:37
FRA

Volodia teitelboim

Tegul jie nors šūdą ant batono tepa ir valgo pasikeisdami - režimas sau, o žmonės sau gyvena visai kaip sovietmečiu nes žino, kad yra diktatūra ir reikia kažkaip gyventi diktatūroje, kaip ir prie sovietų ir beveik sutinka sutuo ką dėsto Volodia Teitelboim, neoficialiai daugelis paliustrantu....bet... viešai parduotų už bublikų vėrinį. Viešai tai jie vadina "Europos tevynės išdavimu" ar "liga" nors viena pareigūnė buvo atviresnė "mes nežinojome, kad tokių bus" ta prasme - tai yra istorijos pabaiga "end of story", susitaikykite su represujimis ir diktatūra ir ramiai sau vegetuokite.

5
2019-08-25 17:30
DEU

Jo

O kur problemos,jie gauna pašalpas butas ir socialinis.konfiskuoti pinigus kuriuos radote. Bet jai zmones nedirba, ir taip gyvena gerai tai patys žinote uz kokius nesvarius pinigus.Bausti kalėjimu,vaikus i vaiku namus,butą atimti.Bet čia čigonai,jie nedirbo ir nedirbs.

0
2019-08-25 17:26
LTU

to siauliai

Ir gerai, kad pasiule gatves sluot, ar norit, kad lietuviai degraduotu?

0
2019-08-25 17:18
FRA

Volodia Teitelboim "archipelagas - gulagas" ®

Nepripažįstamo režimo pilietybės atsisakyti ir gauti asmens be pilietybės dokumentą neįmanoma įstatymo numatyta tvarka - prilietybė taikoma priverstinai nos konstitucijoje nurodoma, kad negalima trukdyti atsisakyti išskyrus įstatyme numatytus atvejus, o pilietybės įstatyme nurodoma, kad negalima jei liekama be pilietybės ir kad galima atsisakyti jei pristatomas dokumentas iš kitos valstybės institucijų, kad bus ten suteikta, bet nurodoma (jei tokį turima) - neturima ir nereikia.Taippat aiškinama, kad negalima jei įsiteisėjęs teismo nuosprendis ar įtariamas yra žmogus, bet eilę metų nežinoma, kad galbūt esama įtariamu ar nuteistu ir kokiu pagrindu - neturima apie tai žinių ir nors konstitucijoje nurodo, kad kiekvienas gali gauti informacija apie save iš institucijų pusės, bet kiek teko įdomautis tai žvalgybos įstatyme nurodoma, kad sekimai, persekiojimai, poveikis, represijos etc yra valstybės paslaptis ta prasme negalima žinoti kokiu pagrindu pilietis yra "Europos Bendrijos liaudies priešas"

10
2019-08-25 17:08
FRA

Volodia Teitelboim

Sakoma, kad pilietybės atsisakyti negalima, o tai darantiems bandoma prisiūti klinikinę leiba visai kaip sovietai, kad darydavo - arba į Gulaga arba taikydavo Maskvos Serbskio institute sukurta diagnozę nes neikti sovietinį režimą tolygu būti bepročiu - taip ir dabar. Prie nacių režimo ,tokie aiškino , kad normalu yra iš žyduku virti muilą, prie sovietų apie "liaudies priešus" aiškino ir chuliganus ir psichinius, kurie nesupranta koks tai gėris yra - tą pati diktatūros vaflistai aiškina ir dabar, bet jie apsimeta, kad tie komentarai kurie parašyti tiesiog neegzistuoja, bet taigi skaityti taigi moka nes moka ir rašyti - gal nesugeba suprasti kas parašyta?

8
2019-08-25 17:05
LTU

Stebuklas

Negi pagaliau policija IŠ TIKRO užsiims narkotikų prekeiviais?Su kuo tai būtų susiję?

0
2019-08-25 17:02
RUS

Volodia teitelboim

Sakoma, kad pilietybės atsisakyti negalima, o tai darantiems bandoma prisiūli klinikinę leiba visai kaip sovietai, kad darydavo - arba į Gulaga arba taikydavo Maskvos Serbskio institute sukurta diagnizę nes neikti sovietinį režimą tolygu b7ti bepročiu - taip ir dabar. Prie nacių režimo ,tokie aiškino , kad normalu yra iš žyduku virti muilą, prie sovietų apie "liaudies priešus" aiškino ir chuliganus ir psichinius, kurie nesupranta koksbtai gėris yra - tą pati diktatūros vaflistai aiškina ir dabar.

8